Tapety gucci – ekskluzywne wykończenie wnętrza!

0
(0)

Włoski dom mody Gucci od lat jest ikoną dobrego stylu i projektowania markowej odzieży z tzw. wyższej półki, ale nie wszyscy wiedzą, że asortyment tego brandu to nie tylko ubrania! Do mieszkań na całym świecie coraz śmielej wkraczają proponowane przez markę tapety. I robią ogromne wrażenie!

Tapety gucci – przegląd opcji i inspiracje

Marka Gucci nie byłaby sobą, gdyby do domowych wnętrz nie proponowała czegoś równie pięknego, jak jej najlepsze, odzieżowe kolekcje. Tapety inspirowane dziełami znanych artystów, zaskakujące formą, kolorem, wzorzystością i specyficznym klimatem, który z jednej strony bliski jest naturze, a z drugiej sztuce – to coś, co wyjątkowo się podoba!

Ile kosztują tapety gucci?

Zależnie od wykorzystanego na nich wzoru i jego swoistej prestiżowości mówimy tu o cenach od 190€ do nawet 1500€ za rolkę! Ceny zdecydowanie nie są niskie, ale też nie ma się czemu dziwić: Gucci nie jest i nigdy nie był marką dostępną dla każdego.

Trzy wzory, trzy wariacje cen:

  1. Tiger Face print (twarze tygrysów) – Najtańsza tapeta od Gucci dostępna za 190€ za rolkę 70 cm na 10mt. Wzór inspirowany jest popularnym dla kolekcji Gucci i pojawiającym się również w odzieży, motywem tygrysów z szeroko rozwartymi kłami. To produkcja czysto włoska, której wzór niesie za sobą symbolikę potęgi, odwagi, nadprzyrodzonej siły i w wielu współczesnych inscenizacjach artystycznych stanowi symbol bezpiecznego domu.
  2. Tapeta z nadrukiem czapli – jedna z najbardziej kultowych i wprowadzających do domowego wnętrza mocny akcent energetyczny, powiązany z żywiołem działania, akcji i zarazem rodzinnej troski o siebie. Cena: 460 € za rolkę, dzięki której można stworzyć na ścianie ledwie dwa panele żurawi! Całość prezentuje się pięknie i ma w sobie nutę tajemniczej egzotyki. Co ciekawe, popularność tego motywu sprawiła, że Gucci wypuściło dwa warianty tapety: na zielonym i różowym tle, co pozwala nie tylko na dobór koloru, który bardziej nam odpowiada, ale i na ich połączenie, dające niebanalne efekt! Czaple są tu oczywiście jednym z motywów, który także pojawia się na odzieży domu mody Gucci, więc dla fanów tapeta może stanowić piękne uzupełnienie asortymentu marki w swoim domu. Produkcja: Włochy.
  3. Tapety z motywem róży: w wersji makro (biało-różowa), z angielską różą (zielono-różowa) i klasyczna (żółto-czerwona). Wszystkie trzy róże w trzech tapetach Gucci stanowią najdroższy wybór w ofercie marki. Cena za rolkę; 1500 €! Co ciekawe, przyglądając się innym tapetom brandu, można odnieść wrażenie, że są znacznie ładniejsze niż róże, ale to właśnie ich subtelność, delikatność i prestiż jeśli chodzi o projekt sprawiły, że zyskały najwyższą cenową półkę wśród tapet.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł