Dieta a wiek biologiczny: praktyczny przewodnik po kuracji ProLon®

0
(0)

ProLon® to pierwsza na świecie dieta imitująca głodówkę, która oferuje wyjątkowe efekty regeneracyjne i odmładzające. Kuracja ProLon® pozytywnie wpływa bowiem na wiek biologiczny, dodaje energii i pozwala poczuć się młodziej. Sprawdź, co warto wiedzieć o programie żywienia ProLon®, zasadach tej nietypowej diety i jej efektach.

ProLon® – dieta, która regeneruje i odmładza

ProLon® to dieta wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim jest to pierwsza na świecie dieta, która wykorzystuje efekt głodówki i towarzyszącego jej oczyszczenia do tego, by silnie stymulować procesy regeneracji w organizmie i wprowadzić go w tryb odnowy. ProLon® to jednocześnie jeden z niewielu program żywieniowy tak wnikliwie przebadany – wykorzystywana w kuracji ProLon® technologia symulowania postu™ przeszła już blisko 20 badań klinicznych, a nawet wyróżniona została nagrodą Nobla za 2016 rok. Kolejną unikatową cechą diety ProLon® jest to, że jej stosowanie nie tylko prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej, co zwykle obiecują nam różne diety, ale przede wszystkim odmładza, regeneruje i reguluje poziom cholesterolu i glukozy we krwi, a w ten sposób pomaga w minimalizowaniu czynników ryzyka starzenia oraz chorób wynikających z wieku. Kolejną ciekawostką i innowacją jest fakt, iż kuracja ProLon® pozwala korzystać ze wszystkich zalet postu, ale wcale nie wymaga głodowania.

Sprawdź teraz Prolon 5 dni – https://massmedica.com/produkt/prolon-5-day/

Jak w praktyce wygląda imitująca głodówkę dieta ProLon®?

Dieta ProLon® efektywnie imituje post, pozwalając jednocześnie na spożywanie posiłków. Eksperci z Massmedica wskazują, że jej program żywieniowy składa się z posiłków, które są źródłem węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym oraz zdrowych tłuszczów, przy równoczesnym ograniczeniu protein roślinnych i kalorii. Dzięki temu komórki odbierają sygnał o niedoborze składników odżywczych, co inicjuje aktywację ścieżek przeciwstarzeniowych, które regenerują tkanki oraz pobudzają odnowę i odmładzanie. Firma Massmedica, ceniona w dziedzinie medycyny estetycznej i regeneracyjnej, oferuje programy żywieniowe ProLon® w różnorodnych wariantach smakowych. Dieta ProLon® zawiera w swoim menu takie produkty jak owoce, warzywa, orzechy oraz herbatę. Kuracja jest krótka, trwająca jeden lub pięć dni, i dzięki dokładnemu zbalansowaniu nie powoduje typowych dla postów skutków ubocznych, jak bóle głowy, zmęczenie czy rozdrażnienie.

Co można zyskać dzięki kuracji ProLon®?

Dieta ProLon® to komfortowy plan żywieniowy, który nie trwa długo i nie wyczerpuje ani nie obciąża organizmu jak inne diety, a przynosi bardzo wymierne efekty. Przede wszystkim w rezultacie stosowania diety dochodzi do szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, a szczególnie szybko widoczne stają się rezultaty w obszarze zwalczania otyłości brzusznej. Poprzez zjawisko autofagii dieta ProLon® prowadzi do odmłodzenia komórek i zahamowania procesów starzenia się, a efekt ten obejmuje całe ciało. Dzięki cyklicznemu stosowaniu diety ProLon® skóra staje się jaśniejsza, gładsza i wygląda na młodszą, a uszkodzone komórki regenerują się i odnawiają. Program żywieniowy ProLon® dodaje energii, witalności i pozytywnie wpływa na wydajność fizyczną i umysłową.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł

Tagged with: