Kim jest Maria Szafirska?

www.instagram.com/krystian_wieczorek_official/
4
(1)

Ona młodziutka i niewinna, stawiające pierwsze kroki swojej kariery w „M jak miłość”, on starszy 17 lat, doswiadczony, bawidamek. Nikt nie dawał im szans, a jednak są ze sobą prawie dekadę. Historia jak z bajki, jednak aktorka Maria Szafirska ma wiele innych historii w swoim życiorysie. Co wiemy o kobiecie, która ujażmiła wiecznego singla? 

Maria Szafirska szczęście w miłości buduje się każdego dnia. 

Maria Szafirska to polska aktorka urodzona w 1992 roku. Fani polskich seriali z pewnością kojarzą jej buzię ponieważ pojawiała się w wielu znanych produkcjach jak np. Ojciec Mateusz, Pierwsza miłość i oczywiście królową polskich seriali – „M jak miłość”. Tam właśnie poznała Wieczorka. Ich bohaterowie mieli odgrywać romans w życiu, najwyraźniej tak im sięspodobały te role, że postanowili przenieść je do rzeczywistości. Choć złośliwi mogliby wytknąć dość krótkie nażeczeństwo i szybką drogę do ołtarza, trzeba pamiętać że w dzisiejszych czasach sam ślub nie zapewnia trwałosci relacji. Para pobrała się w 2016 roku, a niespełna dwa lata później urodziła im się córka Anielka. Para jest ze sobą do dnia dzisiejszego czego dowodami mogą być chociażby regularnie zamieszczane współne zdjęcia w mediach społęcznościowych przez parę. Decyzja by zaufać drugiemu człowiekowi tak szybko to ogromna odwaga ale i dowód głębokiego uczucia. Z sukcesem oboje pielęgnują je już od 6 lat. 

Maria Szafirska – tajemnice udanej relacji

Na powodzenie w ich relacji Maria Szafirska może wymienić zaufanie i wsparcie. Aktorka przyznała, że od lat choruje na nieuleczalnąchorobęprzenoszoną przez kleszcze – boreliozę. Przez nią miałą trudnosci w zajściu w ciążę. W wywiadzie udzielonym portalowi „nieplodnirazem” aktorka udzieliłą wywiadu, w któym zwierzyła się trudności związanych z tym tematem, małych szans na zostanie mamą, dużych restrykcji żywieniowych,  któe miały jej w tym pomóc. Wyznała, że wspaniałe wsparcie okazane przez męża z pewnościąwspomogło jej w tej podróży. Sam Wieczorek przyznał, że dzieliłz żoną wszystkie restrykcje by nie utrudniaćjej przestrzegania diety. Miłosć i wsparcie zaowocowało, para od 4 lat wychowuje całkowicie zdrową córkęAnielę. 

Maria Szafirska – sukces nie tylko w życiu rodzinnym. 

Szczęśliwe życie domowe to nie jedyne zwycięstwa w życiu Marii. Aktorka unika imprez, ścianek, skandali i wywiadów w których opowiadałaby o swoich intymnych relacjach. Z tego powodu zapewne nie wielu wie, że artystka para się nie tylko aktorstwem, ale również reżyserią. Film, któy wyreżyserowała, w którym zagrała oraz do któego współtworzyła scenariusz pod tytułem „Zblizenie” zwyciężył w na festiwalu Jaipur w Indiach. Cały czas występuje również w znanych produkcjach, między innymi w „Tatuśkowie” z 2021 czy serialu „Za marzenia”. Jesteśmy pewnie, że ta utalentowana artystka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kontekście swojej kariery aktorskiej oraz reżyserskiej.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł