Kim jest Zuzanna Pactwa?

Rasowa modelka zza oceanu podbiła nie tylko rodzimy polski rynek modowy, na którym czuje się coraz pewniej, ale też skradła serce Jarosławowi Bieniukowi. Co wiemy o ukochanej piłkarza, która pomaga zaszyć stare rany?


Zuzanna Pactwa wiek i wzrost, waga.

Zuzanna Pactwa strzeże swojej prywatności jak oka w głowie. Tak naprawdę nie wiadomo, ile ma lat, można zakładać, że mniej niż Jarosław Bieniuk, który w czerwcu skończy 43 lata. Choć w większość przypadków łatwiej dowiedzieć się o wiek celebrytki niż wagę, to w przypadku projektantki i modelki jest na odwrót. Pactwa ignoruje pytania o wiek, jednak zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie o wymiary: 180 cm i 58 kilogramów iście modelingowe!


Multikulturowe wychowanie.

Zuzanna urodziła się i wychowała w Szwecji. Później mieszkała przez wiele lat w Stanach Zjednoczonych, głównie w mieście aniołów, czyli Los Angeles. O jej wykształceniu czy zawodzie wiemy niewiele. Jest osobą bardzo kreatywną, projektuje i produkuje ubrania – ma własną firmę odzieżową o nazwie buy.rise. Sama pozuje, fotografuje i odpowiada za wszystkie projekty. W ofercie marki znajdziemy bardzo kobiece suknie z odważnymi fasonami i wycięciami, klasyczne i stonowane kolory jak czerwień, czerń czy ziemiste brązy. Poczatkująca projektantka otwarcie mówi, że ma jeszcze wiele do nauczenia w przemyśle modowym, ale właśnie to ją pociąga w tym biznesie – nieograniczone możliwości rozwoju.

Zuzanna Pactwa instagram

Pactwa prowadzi swój instagram, na którym zebrała ponad 20 tysięcy obserwatorów. To na nim pierwszy raz potwierdziła plotki o związku z Bieniukiem, wrzucając ich wspólne zdjęcie. Przeglądając jej profil, możemy też wywnioskować, co połączyło parę- pasja do sportu. Zuzanna kocha szusowanie na nartach, fitness, jazdę konną, pływanie. Jednym słowem: aktywność! Były piłkarz z pewnością doceni to, że ma kogoś z kim może trenować i kto dotrzyma mu kroku. Niektórzy fani pary zauważają ich uderzające podobieństwo. Sama modelka skomentowała te spostrzeżenia słowami, że być może byli rodzeństwem w poprzednim życiu.

Związek z Bieniukiem i relacje z jego dziećmi.

Nie tylko w przypadku samotnych matek bardzo ważne jest dla nowego partnera, by zadbał o dobre relacje z dziećmi. Również w przypadku samotnych ojców, do których należy Jaroslaw Bieniuk, bardzo ważne jest, by nowa partnerka nawiązała pozytywne relacje z jego dziećmi. Na szczęście z doniesień wszystkich stron tej patchworkowej rodziny wynika, że wszyscy są zadowoleni. Pactwa wyznała swoim fanom, że dzieci Bieniuka mówią do niej po imieniu, nie sprawiają żadnych problemów wychowawczych i wszyscy mają ze wszystkimi dobry kontakt. Trudno jest niestety mówić o relacjach w przypadku najmłodszego syna Jarosława, który ma dopiero dwa lata. Jest jednak potencjał, że kolejne lata przyniosą pozytywne rzeczy w życiu całej rodziny.