Kim jest Zuzanna Pactwa? Wiek, Dzieci, Bieniuk, ciąża

Jarosław Bieniuk (East News, Instagram
3,1
(53)

Rasowa modelka zza oceanu podbiła nie tylko rodzimy polski rynek modowy, na którym czuje się coraz pewniej, ale też skradła serce Jarosławowi Bieniukowi. Co wiemy o ukochanej piłkarza, która pomaga zaszyć stare rany?


Zuzanna Pactwa wiek i wzrost, waga.

Zuzanna Pactwa strzeże swojej prywatności jak oka w głowie. Tak naprawdę nie wiadomo, ile ma lat, można zakładać, że mniej niż Jarosław Bieniuk, który w czerwcu skończy 43 lata. Choć w większość przypadków łatwiej dowiedzieć się o wiek celebrytki niż wagę, to w przypadku projektantki i modelki jest na odwrót. Pactwa ignoruje pytania o wiek, jednak zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie o wymiary: 180 cm i 58 kilogramów iście modelingowe!


Multikulturowe wychowanie.

Zuzanna urodziła się i wychowała w Szwecji. Później mieszkała przez wiele lat w Stanach Zjednoczonych, głównie w mieście aniołów, czyli Los Angeles. O jej wykształceniu czy zawodzie wiemy niewiele. Jest osobą bardzo kreatywną, projektuje i produkuje ubrania – ma własną firmę odzieżową o nazwie buy.rise. Sama pozuje, fotografuje i odpowiada za wszystkie projekty. W ofercie marki znajdziemy bardzo kobiece suknie z odważnymi fasonami i wycięciami, klasyczne i stonowane kolory jak czerwień, czerń czy ziemiste brązy. Poczatkująca projektantka otwarcie mówi, że ma jeszcze wiele do nauczenia w przemyśle modowym, ale właśnie to ją pociąga w tym biznesie – nieograniczone możliwości rozwoju.

Zuzanna Pactwa posiada imponującą karierę w branży modowej. Jak powszechnie wiadomo, praca w tej dziedzinie wiąże się z częstymi podróżami i długimi okresami nieobecności. W internecie można znaleźć liczne zdjęcia z jej profesjonalnych sesji. W przeszłości miała okazję współpracować z renomowanymi fotografami o międzynarodowym uznaniu. Nie ulega wątpliwości, że Zuzanna jest nie tylko piękną kobietą, ale także ma niesamowitą sylwetkę, która budzi zazdrość wielu innych kobiet. Co więcej, prowadzi własną firmę odzieżową, zapewniając, że jej produkty są tworzone z ekologicznych materiałów.

Zuzanna Pactwa instagram

Pactwa prowadzi swój instagram, na którym zebrała ponad 20 tysięcy obserwatorów. To na nim pierwszy raz potwierdziła plotki o związku z Bieniukiem, wrzucając ich wspólne zdjęcie. Przeglądając jej profil, możemy też wywnioskować, co połączyło parę- pasja do sportu. Zuzanna kocha szusowanie na nartach, fitness, jazdę konną, pływanie. Jednym słowem: aktywność! Były piłkarz z pewnością doceni to, że ma kogoś z kim może trenować i kto dotrzyma mu kroku. Niektórzy fani pary zauważają ich uderzające podobieństwo. Sama modelka skomentowała te spostrzeżenia słowami, że być może byli rodzeństwem w poprzednim życiu.

Związek z Bieniukiem i relacje z jego dziećmi.

Jarosław Bieniuk to były piłkarz, który grał zarówno w polskich, jak i zagranicznych klubach oraz reprezentował Polskę w kadrze narodowej. Przez wiele lat był związany z Anną Przybylską, z którą ma troje dzieci. Ich szczęśliwe życie zostało przerwane przez ciężką chorobę, a później tragiczną śmierć znanej aktorki. Obecnie Jarosław Bieniuk kontynuuje swoją karierę jako dyrektor sportowy Lechii Gdańsk, a najważniejszym priorytetem w jego życiu jest rodzina.

Nie tylko w przypadku samotnych matek bardzo ważne jest dla nowego partnera, by zadbał o dobre relacje z dziećmi. Również w przypadku samotnych ojców, do których należy Jaroslaw Bieniuk, bardzo ważne jest, by nowa partnerka nawiązała pozytywne relacje z jego dziećmi. Na szczęście z doniesień wszystkich stron tej patchworkowej rodziny wynika, że wszyscy są zadowoleni. Pactwa wyznała swoim fanom, że dzieci Bieniuka mówią do niej po imieniu, nie sprawiają żadnych problemów wychowawczych i wszyscy mają ze wszystkimi dobry kontakt. Trudno jest niestety mówić o relacjach w przypadku najmłodszego syna Jarosława, który ma dopiero dwa lata. Jest jednak potencjał, że kolejne lata przyniosą pozytywne rzeczy w życiu całej rodziny.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3,1 / 5. Liczba głosów 53

Bądź pierwszy i oceń artykuł