Zuzanna pactwa i Bieniuk otwierają biznes. Tak będą razem zarabiać

Instagram @zuzanna.pactwa
5
(4)

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa są razem od 2020 roku. Mimo braku formalnego związku małżeńskiego, ich więź jest bardzo silna, ponieważ postanowili razem prowadzić biznes. Czy ta piękna para i to urokliwe miejsce będą kluczem do sukcesu?

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa zaczęli się spotykać po kilku latach od śmierci Anny Przybylskiej. Zuzanna znakomicie dogaduje się z dziećmi Jarosława, zwłaszcza z Oliwią. Jest ona modelką i prowadzi własną firmę odzieżową. Teraz planują podjąć się zupełnie nowego rodzaju przedsięwzięcia.

Związek Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy był początkowo nieoczekiwany. Choć znali się od lat, nie myśleli o sobie jako potencjalnych partnerów. Dopiero w 2020 roku, w sposób niemal przypadkowy, ich drogi się skrzyżowały.

Jarosław Bieniuk powiedział: „Moja miłość jest dojrzała. Wcześniej już kochałem, ale nie uważam, że wielka miłość zdarza się tylko raz w życiu. Mogę jednak powiedzieć, że 'miłość po miłości’ jest inna, ponieważ ja też jestem inny.”

Zuzanna przyznała, że nie było to miłość od pierwszego wejrzenia. Wyjaśniła: „Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale nie specjalnie interesowałam się tym, co dzieje się w Polsce. Moje życie toczyło się na drugim końcu świata. Znałam Jarka, ale nie śledziłam jego życia.”

Na szczęście oboje zrozumieli, że są dla siebie stworzeni.

Obecnie Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa otwierają wspólny biznes. Modelka rozpoczęła promocję na Instagramie ich wspólnego projektu – willi w Esteponie, w Hiszpanii, którą zamierzają wynajmować. Razem stworzyli filmik, w którym prezentują to piękne miejsce, które czeka na gości.

Warto zaznaczyć, że jest to miejsce o wyjątkowym luksusie – cztery sypialnie, basen z leżakami, piękny widok na góry oraz kilka minut spacerem od morza, o którym Zuzanna wspomniała.

Czy to oznacza, że para zaczyna myśleć coraz poważniej o formalnym związku? Wspólne przedsięwzięcia potrafią łączyć ludzi równie mocno, jak ślub.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 4

Bądź pierwszy i oceń artykuł