Wioleta Wramba na egzotycznych wakacjach

Instagram @wioleta_wramba
5
(1)

Lato dobiega końca ale pogoda nadal sprzyja ostatnim letnim wypadom. Z tej możliwości skorzystala też ulubienica widzów Polsatu Wioleta Wramba. Z informacji jakimi podzieliła się na swoim instagramie wynika, że postanowiła zrobić krótki urlop i udała się do Hiszpanii.

„No i w końcu… moje pierwsze samotne „pływanie” w morzu!🏊 Nie, że jakoś daleko i na totalnym chillu, ale jednak! Cieszymy się z małych rzeczy” – pisze Wioleta na swoij profilu…

Wydaje się, że ten wrześniowy wypad zalicza raczej do udanych dzieląc się relacją ze swojej wyprawy w kolejnych postach na instagramie :

„Jak tu pięknie!🥰☀️ słona woda, wiatr we włosach, piasek pod stopami, trochę glonów, czasem kamienie niemiłosiernie wżynające się w stopy, pyszne jedzonko, słońce i wariatki obok 🙂 Jest tak jak miało być :)) Pozdrowienia dla Państwa 🙂 „- można przeczytać pod kolejnym postem Wiolety

Aby zobaczyć relacje z wakacyjnego wypadu gwiazdy Polsatu zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej :

Tymczasem sympatyczna i lubiana prezenterka żegna się z fanami poniższymi słowami:

chwile kiedy włosy skleja nie lakier, a słona morska woda, a najlepszy makijaż robi #słońce właśnie się kończą 🙂 Tak tak… to pożegnalny post z Hiszpanią🌴☀️ Hasta luego #españa ☀️🏊 Było mega-śmiesznie, momentami wzruszająco🥰 🙌 ☀️ a #czas nie miał żadnego znaczenia .. I co piękne, #zero spin, tylko śmiech i wzajemna troska 🙂 Taki wyjazd z ludźmi, których się zwyczajnie bardzo lubi, powinien przeżyć każdy 🙂 Ot, taki prezent od siebie dla siebie 🙂 Takiej możliwości Państwu z całego serca życzę, przesyłając moc pozdrowień z lotniska :)”

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł