Kim jest Wioleta Wramba? [wiek, dzieci, partner]

instagram @wioleta_wramba
3
(103)

Wioleta Wramba jest prezenterką Wydarzeń24 i Polsatu. Na wizji zawsze profesjonalna, w eleganckich żakietach i sukienkach, po pracy z przyjemnością zamienia szpilki na trampki i wskakuje w dres.

Wioleta Wramba — kto to?

Pochodząca z Nowego Targu Wioleta Wramba jest dziennikarką i prezenterką telewizji Polsat, w której pracuje już dziesięć lat. Na samym początku była prowadzącą Wydarzeń 12:50 i Wydarzeń Wieczornych emitowanych w Polsat News i Wydarzeń 24. W marcu 2023 roku zaczęła prowadzić główne wydanie Wydarzeń.

Poza pracą w telewizji jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami życiem zawodowym i osobistym. Jej pasją jest squash, a także motocykle i podróże. Zwiedziła wiele krajów, a wiele z nich było wyprawami offroadowymi.

Wioleta Wramba zza kulis Wydarzeń

Praca dziennikarza wiąże się z pewnymi wymaganiami. Jednym z nich jest nienaganny wygląd, który na ekranach jest równie ważny, jak dykcja. Kilka dni temu Wioleta Wramba za pośrednictwem swojego TikToka pokazała, jak przygotowuje się do wejścia na antenę. Okazało się, że jest zmuszona do zakrywania pewnej rzeczy.

Jeszcze tylko chwila, jeszcze tylko moment i powitam państwa w „Wydarzeniach” o 12.50. Ale zanim to,co nieco trzeba będzie zakryć – relacjonuje Wramba.

Okazało się, że Wramba musi zakryć swoje tatuaże, a przede wszystkim ten znajdujący się na jej dekolcie. Warto dodać, że tatuaże u dziennikarki ciągną się aż po dłoń, ale rękę można ukryć pod rękawem bluzki czy koszuli. Aby ukryć tatuaż, makijażystka wykorzystuje odpowiednie kosmetyki, dzięki którym prezenterka wygląda, jakby jej ciało nie zostało ozdobione tuszem.

Wiecie, praca w telewizji jest jak każda inna i swoimi prawami się rządzi – powiedziała w filmie.

Pod nagraniem pojawiło się kilkaset komentarzy. Fani prezenterki nie kryli zaskoczenia, że w 2023 roku wciąż konieczne jest zakrywanie tatuaży. Podkreślano, że zmuszanie prezenterki do ukrywania tatuażu to wyraz zacofania. Dziennikarka w nagraniu wyraźnie jednak zaznaczyła, że taka sytuacja wcale jej nie przeszkadza i nie czuje się źle z koniecznością zakrywania tatuaży.

Zawsze wiedziałam, że będę pracować w mediach a tatuaże nigdy mi nie przeszkadzały. Nikt nie powiedział mi, że są jakąkolwiek przeszkodą w pracy na wizji.

Dziennikarka jest zaskoczona burzą, jaką wywiązała się w związku z opublikowanym filmikiem. Prawdopodobnie nie spodziewała się także, że już pierwszym opublikowanym na TikToku postem wywoła tyle emocji.

Wioleta Wramba — Instagram

Dziennikarka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @wioleta_wramba. Aktualnie jej profil obserwuje 68,6 tysięcy użytkowników tego serwisu.


Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów 103

Bądź pierwszy i oceń artykuł