Tak mieszka Emilia Komarnicka-Klynstra

Fot: instagram @emilia_komarnicka_klynstra
5
(3)

Emilia Komarnicka-Klynstra od wielu lat wciela się w postać doktor Agaty Woźnickiej w serialu „Na dobre i na złe”. Na swoim koncie ma również występy w wielu innych produkcjach telewizyjnych oraz udział w dwunastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zajęła drugie miejsce. Prywatnie jest żoną aktora Redbada Klynstry, z którym ma dwoje synów. Sprawdźmy, jak wygląda jej codzienne życie i mieszkanie.

Kim jest Emilia Komarnicka-Klynstra?
Emilia Komarnicka urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu. W 2008 roku ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dodatkowo ukończyła Państwowe Studium Choreograficzne. Już w trakcie studiów zadebiutowała na ekranie filmowym w produkcji pt. „Teraz i zawsze”.

Jej popularność znacząco wzrosła dzięki roli doktor Agaty Woźnickiej w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie występuje od 2008 roku. Ponadto zagrała w kilku polskich filmach i serialach, m.in. „Och, Karol 2”, „Kryminalni”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Ranczo”. Aktorka ma także liczne osiągnięcia na scenie teatralnej.

Jak mieszka Emilia Komarnicka?
Emilia Komarnicka wzięła udział w dwunastej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zdobyła drugie miejsce. Jej życie prywatne towarzyszy jej związek z aktorem Redbadem Klynstrą, z którym ma dwóch synów – Kosmę i Tymoteusza.

Aktorka jest aktywna na mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia. Dzięki temu możemy zajrzeć do jej domu. Naszą uwagę przyciągają przede wszystkim jasne ściany, białe meble w kuchni oraz regały z mnóstwem książek. Poniżej przedstawiamy zdjęcia prezentujące, jak Emilia Komarnicka-Klynstra żyje i urządziła swoje mieszkanie na co dzień.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł