Przewijaki ikea – warianty, modele i ceny.

0
(0)

Praktyczne przewijaki dla niemowląt są dziś akcesoriami, bez których trudno już wyobrazić sobie codzienną opiekę nad noworodkiem i sprawne zmienianie mu zabrudzonych pieluch. To właśnie dzięki nim rodzice mogą na zawsze pożegnać się z problemem układania dziecka na łóżku, brudzenia kanapy czy szukania miejsca, z którego malec się nie zsunie podczas wymiany pampersa. Jakie produkty w tej kategorii oferuje popularne sieć Ikea i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Jakie przewijaki w ikea? Przegląd!

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nowoczesne przewijaki to nie tylko produkty przeznaczone do użytku domowego. Zwykle kojarzymy jako mebel lub nakładkę znajdującą się w pokoju dziecka, ale profesjonalne przewijaki coraz częściej spotyka się też np. w restauracjach, na stacjach benzynowych, w kawiarniach, w salkach zabaw dla młodszych dzieci, a nawet w bibliotekach! 

Przewijaki ikea dostępne są w wielu różnych wariantach, od tych bardzo podstawowych, które nie zajmują wiele miejsca, po całe meble projektowane tak, by móc stać się integralną częścią pokoju dziecka.

  • Podkładki Vadra – 79 zł, to propozycja ultra minimalistyczna i przy okazji bardzo poręczna. Podkładki wykonane są tak, by można je było położyć np. na łóżeczku dziecka, fotelu, sofie, podłodze, a nawet komodzie. Prostota formy plus specjalnie uniesione obrzeża zabezpieczające dziecko przed zsunięciem się z nakładki to wszystko, co wystarczy do wygodnej zmiany pieluszki i jednocześnie nie zajmie w pokoju za dużo miejsca.
  • Stolik do przewijania Smagora – 299 zł, to podstawowy mebel zawierający u góry miejsce do położenia i przewinięcia dziecka, a na dole dwie praktyczne półki np. do przechowywania pieluszek, chusteczek nawilżających czy ubranek malucha.
  • Stół Gulliver – 349 zł, co do zasady zaprojektowany jest podobnie jak Smagora, ale jest o wiele większy, co pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń znajdujących się w nim półek i zarazem dać dziecku (i sobie!) więcej przestrzeni do zmiany pieluszki. Dodatkowo Gulliver nie ma odstających kształtów (różnica w stosunku do Smagory), co sprawia, że można go dosunąć do samej ściany.
  • Stół Smastad (550 zł) i dwa stoły Smagora z dobudowanym z tyłu regałem (428 – 557 zł) – będą propozycjami dla osób, które cenią jeszcze więcej dodatkowych miejsc do przechowywania dziecięcych akcesoriów. W tych modelach Ikea proponuje nie tylko półki na środki do pielęgnacji dzieci, ale również regały z osobnymi szafeczkami. Bardzo praktyczne!

Wersją luksusową można nazwać ikeowskie komody do przewijania (od 800 zł!) – to już prawdziwy luksus połączony z pięknym, skandynawskim stylem.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł