Najlepszy prezent dla teściów – inspiracje i pomysły!

0
(0)

Większość z nas drży na samą myśl o kupieniu teściom prezentu z okazji ich nadchodzących urodzin, jubileuszy czy innych ważnych rocznic. Co ciekawe, im krócej znamy naszych teściów, tym trudniejszy jest to zakup. Jak wybrać prezent, żeby nie popełnić gafy? Co kupić, żeby faktycznie wywołać uśmiech i czy celować w prezenty sprawdzone, zabawne, praktyczne czy może jeszcze inne? Podpowiadamy!

Wybieramy najlepszy prezent dla teściów

Wśród wielu inspiracji na to, co można kupić własnym teściom, szczególną uwagę warto zwrócić na te prezenty, które w żaden sposób nie dotkną obdarowywanych osób! Trzy razy zastanów się, czy prezent dla Ciebie będący „śmiesznym” na pewno rozbawi teścia czy teściową, no i czy przemyśl, czy mają oni na tyle dystansu do siebie, że potraktować taki upominek z uśmiechem. Osobom, które nie lubią ryzykować zabawnymi, a potem okazującymi się wpadką giftami, polecamy sprawdzone rozwiązania:

  • Bilet na ulubioną formę rozrywki np. dla teściowej teatr czy kino, dla teścia mecz, kabaret itd.
  • Coś z półki eleganckich gadżetów i dodatków np. skórzany portfel, spinka do mankietów (pod warunkiem, że teść takowych używa!), zegarek, bransoletka
  • Ramka z rodzinnym zdjęciem – szczególnie jeśli teściowie są bardzo rodzinni i cenią takie pełne duszy i serca klimaty. W 99% przypadków taki prezent ucieszy i wywoła dobre emocje oraz pozytywny odbiór osoby, która go wręcza.
  • Bilet na wspólny, weekendowy wypad do SPA, w góry, albo nad morze – sprawdza się niemal zawsze!
  • Coś hobbystycznego. Upewnij się czy teściowie mają wspólne hobby lub pasję, która towarzyszy ich życiu od lat i wybierz upominek wprost z tym czymś związany. Przykład: kolekcjonują stare gry planszowe? Kup im coś, czego nie mają! Hodują kwiaty? Znajdź zestaw nowoczesnego, domowego nawadniania i spraw im go!
  • Perfumy – można powiedzieć, że to klasyk wśród prezentów dla teściów. Najlepiej markowe i w ładnym opakowaniu, które ma w sobie coś jeszcze:)
  • Zaproszenie na wspólna kolację – czas spędzony w gronie bliskich jest bezcenny!
  • Kosmetyki i zestawy kosmetyków – tylko jeśli znasz potrzeby teściów! Choćby nie wiem co, nie kupuj serii przeciwzmarszczkowej i na cellulit. Na takie prezenty, o ile nie są wprost oczekiwane przez drugą osobę, mogą posypać się gromy, a ty znajdziesz się na cenzurowanym. Tego rodzaju upominki traktuje się jako wytykanie wad drugiej osoby, podkreślanie jej tuszy, wieku czy braku urody – nie chcesz tego, nie ryzykuj!

 Na koniec, pamiętaj, że najlepszy prezent dla teściów to taki, które wywoła uśmiech, a nie konsternację!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł