Maria Sobocińska wraca w serialu Netfliksa

Fot instagram @mariasobocinska.official
5
(1)

Ma 28 lat i zyskała ogromną popularność dzięki swojej roli w kontrowersyjnym serialu Netfliksa. Maria Sobocińska powraca jako Paulina w drugim sezonie „Sexify”. Aktorstwo to talent, który jest jej wrodzony, a nie bez powodu – jej matką jest Hanna Mikuć, znana z kultowych polskich produkcji, takich jak „Seksmisja”, a także z seriali takich jak „M jak miłość” i „Na dobre i na złe”.

Maria Sobocińska urodziła się w 1994 roku, a jej pierwsze kroki w świecie filmu zwróciły na nią uwagę za sprawą roli maturzystki Dagny w filmie „Pan T.”. Za tę rolę została nawet nominowana do Orłów 2020 w kategorii najlepsza główna rola kobieca. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Od swojego debiutu na ekranie w 2016 roku w filmie „Wołyń” regularnie pojawia się w różnych produkcjach. Widzowie mieli okazję ją zobaczyć w serialach takich jak „Stulecie Winnych”, gdzie wcieliła się w postać Zosi, mieszkanki Brwinowa i byłą narzeczoną Damiana, a także w serialach „Kruk. Jak tu ciemno” i „Behawiorysta”.

Jednak to udział w kontrowersyjnym serialu „Sexify” Netfliksa zapewnił jej rozpoznawalność. Wcielając się w rolę Pauliny, młoda aktorka wdała się w świat aktorstwa, a także zbliżyła się do swojej matki, Hanni Mikuć, nie tylko w kwestii wyboru zawodu, ale także pod względem wyglądu, co można zauważyć gołym okiem – wyglądają jak dwie krople wody.

Jest córką nieżyjącego już operatora filmowego Piotra Sobocińskiego, który był nominowany do Oscara za zdjęcia do filmu „Trzy kolory. Czerwony”. Maria Sobocińska to także wnuczka legendarnego Witolda Sobocińskiego oraz aktorów Wandy Chwiałkowskiej i Bohdana Mikucia.

Maria postanowiła jednak podążać w ślady swojej matki, Hanna Mikuć, wybierając karierę aktorską, podczas gdy jej bracia wybrali ścieżkę ojca.

Serial „Sexify” zdobył serca widzów już w pierwszym sezonie. Natychmiast po premierze zajął pierwsze miejsce w rankingu najczęściej oglądanych produkcji Netfliksa. To polska opowieść o seksie, przyjaźni i młodym pokoleniu zdobyła nie tylko sympatię widzów w Polsce, ale także na całym świecie. Serial znalazł się na liście Top 10 w 83 krajach, zajmując pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, w tym we Włoszech, Indiach, Egipcie i na Dominikanie.

Akcja serialu skupia się na trzech bohaterkach, Natalii, Paulinie i Monice, które tworzą aplikację mającą pomóc im wygrać międzyuczelniany konkurs i sprostać potrzebom swoich rówieśników. Praca nad projektem pomaga im odkryć siebie i własną siłę, dzięki czemu dziewczyny stają się pewne siebie i niezależne. W roli Pauliny na ekranie wystąpiła Maria Sobocińska.

Kolejny sezon „Sexify” przyciągnął widzów na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Premiera drugiego sezonu już 11 stycznia, a Netflix udostępnił zwiastun oraz pierwsze zdjęcia, które zapowiadają emocjonujący rozwój wydarzeń w życiu głównych bohaterek.

Mimo przegranej w konkursie na najlepszy start-up, dziewczyny nie zamierzają się poddawać i kontynuują pracę nad swoją aplikacją. Dysponują wszystkim, co potrzebne do jej stworzenia: świetnym pomysłem Natalii, pasją Pauliny i wsparciem finansowym Moniki. Ale czy to wystarczy? W drugim sezonie dowiemy się, że przyszłość ich start-upu jest niepewna, a jedyną nadzieją jest zrozumienie męskiej perspektywy na sprawy seksu i pozyskanie nowych użytkowników aplikacji. Natalia, Paulina i Monika muszą znaleźć złoty środek między burzliwym życiem osobistym, rywalizacją a wymagającą inwestycją, aby osiągnąć sukces.

W głównych rolach powracają Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska, a także partnerują im Jan Wieteska, Piotr Pacek, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Cezary Pazura, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Rafał Dziwisz i Magdalena Grąziowska. Do obsady drugiego sezonu „Sexify” dołączyli również Izabela Kuna, Dobromir Dymecki oraz Nikodem Rozbicki.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł