Kim jest IZABELA Podolec? [dziecko,Tajner, wiek]

5
(1)

Izabela Podolec zasłynęła w świecie show-biznesu za sprawą małżeństwa z Apoloniuszem Tajnerem, znanym działaczem sportowym, trenerem i Prezesem Związku Narciarskiego. Początkowo nikt nie wróżył dobrze ich związkowi, ponieważ kobieta jest młodsza od swojego męża aż o 37 lat. Wbrew ludzkiej krytyce i nieprzychylnym komentarzom, zakochani są ze sobą już ponad 10 lat i wspólnie wychowują synka. Co wiemy o samej Izabeli?

Izabela Podolec – co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Izabela Podolec urodziła się w 1990 roku i pochodzi z Jarosławia na Podkarpaciu. Swego czasu interesowała się aktorstwem i nawet ukończyła kilka kursów, ale nigdy nie pracowała przed kamerą. Jednak jej droga potoczyła się całkiem inaczej. Została rzecznikiem prasowym w branży narciarskiej, co niejako połączyło jej pasję z Apoloniuszem.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner — historia związku

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner poznali się 12 lat temu, a ich pierwsze spotkanie miało miejsce w pociągu na trasie Kraków-Warszawa. Ona miała wtedy 21 lat.

Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to „ten Apoloniusz Tajner”. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był „To pan?!”. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: Tak, to ten aktor z Na Wspólnej. Autentycznie tak było – wspominała kobieta kilka lat temu w Dzień Dobry TVN.

Wysoka, zgrabna i przede wszystkim piękna dziewczyna zrobiła ogromne wrażenie na działaczu sportowym. Uczucie to okazało się tak silne, że w 2014 roku postanowił wziąć rozwód ze swoją ówczesną żoną Aleksandrą, z którą tworzył związek przez 40 lat. Para doczekała się dwójki dzieci – 39-letniego Tomisława, który jest skoczkiem narciarskim oraz 44-letniej Dominiki, która zyskała rozgłos dzięki związkowi z Michałem Wiśniewskim. W mediach oczywiście zawrzało na wieść o rozpadzie małżeństwa, spowodowanego romansem z Izabelą Podolec.

Oficjalnie jako para zaprezentowali w 2015 roku na Gali Mistrzów Sportu. Ich związek wywołał wiele kontrowersji i do dziś para krytykowana jest za sporą różnicę wieku partnerów, często słysząc, że jest to relacja dziadka z wnuczką. Kobieta oskarżana jest także o związek z działaczem sportowym ze względu na jego majętność i sławę. Mężczyźnie zarzuca się z kolei, że znudził się starszą żoną. Para nie zwraca jednak uwagi na uszczypliwie komentarze, i na razie ich relacja wydaje się szczera. Oboje potwierdzają, że kłócą się jak w każdym związku, ale problemem nigdy nie jest temat wieku.

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych – to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterow! – powiedziała żona Apoloniusza Tajnera w Party.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pobrali się w maju 2019 roku. Wesele zorganizowano w restauracji na dachu warszawskiego Centrum Olimpijskiego. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Włodzimierz Szaranowicz, Adam Małysz z żoną, Mariusz Czerkawski oraz córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego – Dominik.

Izabela Podolec — dziecko

Zaledwie 5 miesięcy po ślubie, we wrześniu 2019 roku, na świecie pojawił się syn świeżo upieczonego małżeństwa – Leopold.

Synek jest zdrowy. (…) Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko – powiedziała Pomponikowi szczęśliwa mama i wytłumaczyła, skąd taki, a nie inny wybór imienia dla chłopca.

Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny. Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie.

Izabela Podolec podzieliła się również z mediami informacją o trudach, jakie przeszła, zanim zaszła w ciążę. Okazuje się, że wielokrotnie z Apoloniuszem starali się o dziecko, a lekarze nie dawali jej większych szans na potomstwo.

Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy! – wyznała w listopadzie 2019 roku.

Narodziny dziecka, w obliczu wcześniejszej diagnozy, uświadomiły Izabeli, że ona i Apoloniusz byli sobie przeznaczeni. Dlatego nie przejmuje się uszczypliwymi uwagami na temat dzielącej ich 36-letniej różnicy wieku i tego, że jest młodsza od swojej pasierbicy, Dominiki.

Para wraz z dzieckiem zamieszkała we wspólnym domu, który kosztował ich prawie 5 mln złotych. Na co dzień unikają medialnego zgiełku i poświęcają się wychowaniu synka. Co prawda Izabela Podolec posiada konto na Instagramie, ale ostatnia zamieszczona tam treść pochodzi z listopada 2019 roku.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł