Małgorzata Opczowska pokazuje nogi na imprezie!

Fot: Instagram @opczowska_malgorzata
5
(1)

W niedzielę, 10 września, odbył się kolejny charytatywny pokaz mody z cyklu „Gwiazdy dzieciom”, na który licznie przybyły największe polskie gwiazdy. Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników tego wyjątkowego wydarzenia oraz do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Na czerwonym dywanie można było zobaczyć takie znane osobistości jak Karol Strasburger, Małgorzata Opczowska, Piotr Mroz, Emilia Dankwa, Maja Hyży czy Kinga Zawodnik. Jednak tego dnia bez wątpienia największą uwagę przyciągnęła Małgorzata Opczowska. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” zachwyciła swoją stylizacją, prezentując się w krótkich szortach, które podkreśliły jej piękne, długie nogi.

Małgorzata Opczowska-Łęska jest jedną z najpopularniejszych prezenterk telewizyjnych w Polsce. Znana jest przede wszystkim z prowadzenia programu „Pytanie na śniadanie”, który do niedawna współtworzyła z Łukaszem Nowickim. Dowiedzmy się teraz nieco więcej o tej wyjątkowej osobowości telewizji oraz jej życiu prywatnym.

Kim jest Małgorzata Opczowska-Łęska? Jest ona jedną z gospodyń programu „Pytanie na śniadanie”. Przez wiele lat prowadziła ten popularny poranny program TVP w parze z Łukaszem Nowickim, jednak dziennikarz ten po 13 latach pracy w programie odszedł. W pewnym okresie Małgorzata Opczowska prowadziła program także z Idą Nowakowską.

Małgorzata Opczowska ma 35 lat i jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilku lat jest związana z Telewizją Polską. Przed objęciem roli gospodyni „Pytania na śniadanie” pracowała w TVP Info. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w TVN, gdzie prowadziła teleturnieje interaktywne, takie jak „Granie na śniadanie”, „Apetyt na kasę” oraz „Mania grania”.

Prywatnie piękna prezenterka jest żoną Jacka Łęskiego-Opczowskiego, który również jest dziennikarzem. Razem wychowują Maksa, syna Opczowskiej z poprzedniego związku. Para mieszka na co dzień w przestronnym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.

Małgorzata Opczowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na jej koncie na Instagramie obserwuje blisko 70 tysięcy osób. Zachęcamy do zobaczenia, jak prezenterka TVP prezentuje się na co dzień, prezentując jej prywatne zdjęcia!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł