Kim jest Malwina Wędzikowska?

4,3
(4)

Malwina Wędzikowska znana jest między innymi z roli stylistki w filmie Tomasza Koneckiego zatytułowanego Gorzko gorzko! z 2020 roku, jednak to nie jej zawdzięcza rozgłos. Wędzikowska jest jedną z wiodących stylistek i scenografek i ma na koncie współpracę z wieloma  sławnymi osobami. Nagradzana wielokrotnie w swojej branży wyrobiła sobie już nie lada renomę.

Malwina przyszła na świat w Łodzi. Tam spędziła swoje dzieciństwo a także ukończyła w 2005 roku Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Taki start zagwarantował jej współudział w tworzeniu dużych i rozpoznawalnych projektów. Pracowała nad scenografią etiud filmowych Śnieg oraz Koma w reżyserii Michała Sobieraja. Jest też autorką kostiumografii najbardziej popularnych programów rozrywkowych jak Taniec z Gwiazdami, Kocham Cię, Polsko!, The Voice of Poland, Top Model.

Ze względu na rozległe doświadczenie, mnogość poważnych projektów z jej udziałem i wyrobioną renomę została zaproszona do pełnienia roli jurorki na Konkursie Modowym Off Fashion w Kielcach. Jej niezaprzeczalne umiejętności, obycie z wiodącymi trendami i doświadczenie nie pozostają niezauważone w świecie celebrytów. Wędzikowska jest osobistą stylistką Maryli Rodowicz. 

Malwina Wędzikowska – partner/ mąż.  

Swego czasu dość głośno było o związku Malwiny Wędzikowskiej z Rinke Rooyensem., znanym producentem filmowym ze Szwecji. Mimo pięciu wspólnie spędzonych lat para rozstała się w 2015 roku. Od tego czasu Malwina nie podała do publicznej wiadomości wieści o żadnym nowym związku. Niewykluczone, że Wędzikowska spotykała się przez ten czas z kimś innym lub też posiada partnera w tym momencie. Coraz częściej osoby publiczne nie decydują się z różnych względów na ujawnianie swoich związków w mediach. 

Czy Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska to siostry?

Poprzez bardzo podobne, o ile nie identycznie brzmiące nazwiska. Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska brane są za siostry. Okazuje się jednak, że dziewczyny nie są tak blisko spokrewnione, jak nam się wydaje. Ich dziadkowie byli jednak braćmi. Co więcej, różnica w ich nazwisku jest wynikiem jedynie pomyłki urzędnika. Poprawnie obydwie dziewczyny powinny nosić nazwisko Wędzikowska. Dziadek Anny w akcie urodzenia miał jednak wpisane je z błędem, więc tak odziedziczyły je jego dzieci, a następnie właśnie Anna. W  każdym razie, choć Malwina i Anna nie są siostrami, to są ze sobą spokrewnione. 

Ile wzrostu ma Malwina WĘDZIKOWSKA?

Wielu z Was zastanawia się, ile wzrostu ma Malwina Wędzikowska – ikona stylu, na której wszelkie stylizacje leżą wręcz idealnie. Niestety próżno szukać takich informacji w internecie, jeśli chcielibyśmy, by były oficjalnie i potwierdzone przez samą Malwinę. 

Ile lat ma Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska urodziła się 24 lutego 1982 roku. Niedługo będzie więc obchodzić swoje 41 urodziny. Trzeba jednak przyznać, że nikt nie daje jej tyle lat. Można mówić, że jej młody wygląd to kwestia genów. Nie da się jednak zaprzeczyć, że Malwina skrupulatnie pracowała na niego całe życie. Zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie zaowocowały tym, że w tym momencie odejmujemy jej nawet 10 lat. 

Czy Malwina Wędzikowska ma dzieci?

Malwina Wędzikowska, mimo wieku, który przez wielu uważany jest za wskazujący na to, że pora pomyśleć o założeniu rodziny, nie ma jeszcze dzieci. Do tej pory skupiała się na tworzeniu swojej kariery, co trzeba przyznać, poszło jej na prawdę nieźle. Trzeba też pamiętać, że Malwina nie ma stałego  partnera, więc tym bardziej na założenie rodziny przyjdzie jeszcze czas. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,3 / 5. Liczba głosów 4

Bądź pierwszy i oceń artykuł