Kim jest Małgorzata Opczowska? [mąż, wiek, wzrost, waga]

Fot: Instagram @opczowska_malgorzata
3,7
(28)

Małgorzata Opczowska to wieloletnia dziennikarka TVP. Szczególny rozgłos przyniosła jej rola gospodyni w programie śniadaniowym Pytanie na śniadanie, gdzie zajęła miejsce swojej poprzedniczki, Marceliny Zawadzkiej. Od tego czasu telewidzowie zainteresowali się nieco bardziej postacią dziennikarki. Co wiemy o życiu prywatnym Małgorzaty Opczowskiej i o jej karierze?

Kim jest Małgorzata Opczowska – wiek, wzrost

Małgorzata Opczowska ma 34 lata. Obecnie jest ona jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, choć jak się okazuje nie miała tego zupełnie w planach. Mimo tego z telewizją związana jest już od kilkunastu lat. Wielu ciekawi wzrost Opczowskiej, ponieważ nie trudno  zauważyć, że oprócz wyróżniającej urody posiada ona także figurę modelki. Nigdy jednak nie podała ona informacji o wzroście do publicznej wiadomości. 

Małgorzata Opczowska -mąż, dziecko

W 2021 roku Małgorzata Opczowska poślubiła Jacka Łęskiego, który podobnie jak ona jest dziennikarzem TVP. Mężczyzna jest starszy od partnerki o 23 lata, co sprawiło, że jak w innych podobnych do tego przypadkach ich związek jest dość głośno komentowany ze względu właśnie na różnicę wieku. Choć para znała się ze środowiska telewizyjnego już wiele lat, to randkowali dosyć krótko. Na ślub zdecydowali się zaledwie po roku spotkań. Ceremonia odbyła się w fantastycznych, wręcz bajkowych okolicznościach- na plaży nad polskim morzem.  Sam Jacek, wybranek Opczowskiej kojarzony jest głównie z dziennikarstwa śledczego. Wraz z Rafałem Kasprówem wydał w dzienniku Życie serię artykułów, które podejmowały tematykę polityczną od jej ciemniejszej, niewygodnej strony. Po wybuchu wojny w Ukrainie udał się on do Kijowa, gdzie relacjonował bieżące wydarzenia z frontu dla widzów TVP. Przysporzyło to jego młodej żonie wielu powodów do zmartwień i obaw o jego zdrowie i życie, co Małgorzata niejednokrotnie, otwarcie podkreślała w wywiadach. 

Kim był pierwszy mąż Małgorzaty Opczowskiej?

Małgorzata Opczowska wychowuje wraz z Jackiem Łęskim syna. Nie jest to jednak ich wspólne dziecko. Małgorzata wyszła już wcześniej za mąż i to z byłym mężem ma dziecko. Niewiele jednak wiadomo o tym, kim był poprzedni partner Opczowskiej i o ich wspólnym życiu oprócz tego, że w związku byli przez 9 lat. Mimo tego informacje o choćby imieniu i nazwisku byłego męża nie są dostępne w żadnych publicznych źródłach. Wiemy jedynie tyle, że para wzięła oficjalnie rozwód, dlatego Małgorzata mogła ponownie wyjść za mąż. Decyzja ta również nie obyła się bez nieprzychylnych komentarzy. Opczowska jest osobą bardzo wierzącą, z czym nigdy się nie kryła. Rozwód w jej środowisku jest więc kwestią społecznie potępianą i Małgorzata nie uniknęła krytycznych komentarzy na temat formalnego unieważnienia małżeństwa i ponownego wyjścia za mąż.

Małgorzata Opczowska w ciąży

Już kilka miesięcy temu w sieci krążyły pogłoski, jakoby Małgorzata Opczowska miała być w ciąży. Informacje te nigdy nie zostały jednak potwierdzone. Osoby publiczne z reguły ujawniają wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka dopiero około 4 miesiąca ciąży, gdy przetrwają najbardziej zagrożony dla maleństwa okres i wszystko wskazuje już na to, że reszta ciąży przebiegnie pomyślnie. Od pierwszych plotek minęło jednak już kilka miesięcy i ani Małgorzata ani nikt z jej bliskich nie potwierdził takich informacji. Co więcej, żadne zdjęcia i relacje w social mediach, na których Opczowska jest bardzo aktywna nie wskazują na to, że plotki o ciąży mogłyby okazać się prawdą. Wygląda więc na to, że syn prezenterki, którego wychowuje wraz z nowym mężem pozostanie wciąż jedynakiem.

Małgorzata Opczowska- dzieci

Ustaliliśmy już, że mimo plotek Małgorzata Opczowska nie jest w ciąży. Prezenterka ma jednak dziecko. Wspólnie z Jackiem, czyli swoim obecnym mężem wychowują jej syna z poprzedniego małżeństwa- Maksa. Póki co chłopiec pozostaje jedynakiem i nie zanosi się na to, aby miało się to zmienić. 

Gdzie mieszka Małgorzata Opczowska?

Małgorzata Opczowska wraz z mężem i synem mieszkają na warszawskim Mokotowie. Ostatnio ukazały się zdjęcia zrobione przez fotoreportera AKPA przy okazji wizyty w ich domu. Wnętrze naprawdę robi wrażenie. Króluje w nim biel, złoto i marmury, całość zachowana jest w delikatnym i subtelnym stylu glamour. Sercem domu jest przestronna i wspaniale urządzona kuchnia, która według informacji jest królestwem Jacka. Ulubionym miejscem samej Małgorzaty jest za to przestronny balkon, gdzie prezenterka lubi spędzać długie godziny odpoczywając po pracy. 

Małgorzata Opczowska – Instagram

Prezenterka i dziennikarka Małgorzata Opczowska jest bardzo aktywna w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 51 tysięcy osób. Regularnie dodaje ona Instastories, gdzie dzieli się swoim życiem codziennym. Dodaje relacje z planu programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie,w którym jest gospodynią a także zdjęcia rodziny i przyjaciół.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3,7 / 5. Liczba głosów 28

Bądź pierwszy i oceń artykuł