Lil Masti spełnia się jako mama. Są i słabsze dni…

Fot instagram @lilmasti
5
(2)

Przez ostatnie kilka dni życie influencerki zmieniło się kompletnie. Po narodzinach jej ukochanej córki, wszystko nabrało nowego wymiaru. Lil Masti otwarcie wyznaje, że jest niezwykle szczęśliwą, młodą mamą, która doskonale radzi sobie w swojej roli. Niemniej jednak, przyznaje, że nie zawsze jest tak kolorowo, jak by się mogło wydawać.

Córka Lil Masti pojawiła się na świecie już ponad tydzień temu. Aniela Bogusz dzieli się z nami, że mimo pewnych komplikacji podczas porodu, które wymusiły decyzję o cesarskim cięciu, dziewczynka uzyskała doskonałe 10 punktów na skali Apgar. Przy okazji serdecznie podziękowała swojemu partnerowi za nieocenione wsparcie i pewne ręce oraz pocieszające słowa, które zawsze są dla niej dostępne. Młoda mama wraz z Arią już wróciły do domu. Influencerka z ochotą dzieli się zdjęciami i relacjami z nowego etapu swojego życia ze swoimi fanami. Ostatnio przyznała, że choć świetnie czuje się w roli matki, zdarzają się także dni, kiedy ma ochotę płakać.

@lilmasti PIERWSZY UPDATE PO PORODZIE ❤️ Aria ma dziś 8 dni 🥹🥰👶🏼 #mama #noworodek #poród #dzidzia ♬ dźwięk oryginalny – Lil Masti

Lil Masti – córka Anieli Bogusz – pojawiła się na filmie, na którym trzyma ją w ramionach. Była zawodniczka Fame MMA otwarcie mówi, że hormony, które wpłynęły na jej emocje od momentu porodu, często sprawiają, że płacze – zarówno z radości, jak i smutku. Jednak podkreśla, że jest świadoma, iż okres poporodowy bywa trudny i stara się skupić na pozytywnych aspektach.

Oczywiście są dni, kiedy jestem osłabiona. Przeżyliśmy trzy trudniejsze noce, bo Aria miała swoje kaprysy, ale głównym powodem była trudność z wypróżnianiem się. Teraz cały nasz świat obraca się wokół tego.

Młoda mama ujawnia, że już trzeciego dnia po porodzie była z córką w domu.

Jesteśmy już w domu od pięciu dni, a przez ostatnie trzy dni Aria funkcjonuje jak z zegarka. Po prostu je, śpi i robi kupkę.

W wzruszającym nagraniu, wypełnionym emocjami i łzami, Lil Masti ujawnia także, że razem z partnerem nagrali film z porodu, który niedługo pojawi się na jej kanale.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł