Kim jest Lil Masti (Aniela Bogusz) WIEK, WZROST, Siostra, Fame MMA

Fot. Instagram @lilmasti
4,8
(5)

Aniela Bogusz znana także jako Lil Masti to jedna z najbardziej znanych polskich influencerek. Urodziła się w Warszawie 3 kwietnia 1990 roku. Jej pierwsza styczność z internetem miała miejsce, gdy po ciężkim okresie w życiu Aniela wraz ze swoją siostrą Adą zaczęły wrzucać filmiki na temat zdrowego życia i aktywności fizycznej. Prowadzenie kanału na  YouTube o nazwie The sisters przyniosło jej swego rodzaju popularność, choć wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, gdzie internet doprowadzi kiedyś Anielę. Jeśli jesteście ciekawi- kanał ten można dalej odnaleźć, z tym, że pod nazwą The Friends. Prawdziwy skok popularności Aniela przeżyła po udziale w 52 odcinku programu Ugotowani. To wtedy swój początek miała kontrowersyjna Sexmasterka, która była początkiem wielkiej kariery. 

Aniela Bogusz- wiek, wzrost, waga. 

 Aniela Bogusz, znana również jako Lil Masti urodziła się w kwietniu 1990 roku. W tym momencie ma zatem 32 lata. Do jej urodzin zostały zaledwie dwa miesiące. Mierzy 174 cm wzrostu, co trzeba przyznać, robi wrażenie jak na kobietę. Jej waga oscyluje w granicach 60 kg. 

Czy Lil Masti ma rodzeństwo?

Czy Aniela ma rodzeństwo? Tak. Wspomnieliśmy już o jej siostrze Adzie, z którą Lil Masti prowadziła swój pierwszy kanał na YouTube. Oprócz niej, Aniela ma jednak jeszcze jedną siostrę, Olę. W domu rodzinnym, łącznie z rodzicami mieszkali więc w 5 osób. 

Lil Masti jako FitDevAngel.

Nim Lil Masti stała się świetnie wszystkim znaną SexMasterką, prowadziła wraz ze swoją siostrą kanał na YouTube pod nazwą Siostry FitDevAngel, który później występował pod nazwą The Sisters a jeszcze później The Friends. Opowiadały na nim o samoakceptacji, zdrowym stylu życia i ćwiczeniach fizycznych. 

Lil Masti jako SexMasterka.

Prowadzenie kanału o zdrowym stylu życia wraz z siostrą Adą przyniosło Anieli lekką rozpoznawalność. Prawdziwym skokiem w karierze okazał się jednak być udział w 52 odcinku programu Ugotowani. To w tamtym momencie nastąpił przełom w poziomie rozpoznawalności Anieli a ona wykorzystała go najlepiej jak tylko się dało, kreując kontrowersyjną postać SexMasterki. Od 2015 roku występowała na YouTube właśnie pod tym pseudonimem. Jak sama twierdzi, tworzone przez nią treści o erotycznej tematyce miały mieć charakter edukacyjny. Jak łatwo się jednak domyślić, Aniela bardzo szybko zyskała miano najbardziej kontrowersyjnej postaci w sieci. Przypomnijmy, że mowa tu o roku 2015, gdy seks był zupełnym tematem tabu, zwłaszcza w damskich ustach. Aniela tymczasem bezpruderyjnie rozprawiała o zabawkach erotycznych i innych, z zasady krępujących rzeczach. Nie trzeba było długo czekać, zanim SexMasterka stała się sławna i zyskała miliony wyświetleń. Aniela nie czekała jednak, aż zasięgi wzrosną same. Ponownie wykorzystała moment, by wydać piosenkę. Kontrowersyjny utwór Poka sowe, choć nie grzeszył wartością jako dzieło muzyczne, szybko wbił wyświetlenia i pozwolił na sobie zarobić o co niewątpliwie chodziło Anieli. Nie był to także ostatni utwór SexMasterki. Hitem był także Rak. Obecnie w sieci nie odnajdziemy oryginalnych utworów, choć pojawiły się już reuploudy dodawane przez postronne konta. Dlaczego? Na początku 2019 roku SexMaterka nagrała pożegnalne video dla fanów i zniknęła ze wszystkich platform a razem z nią wszelkie materiały powiązane w jakiś sposób z jej postacią. 

YouTube Lil Masti.

Kilka tygodni po oficjalnym zakończeniu istnienia SexMasterki, Aniela wróciła jako Lil Masti raz na zawsze zrywając z poprzednim wizerunkiem i wypuszczając pierwszy singiel zatytułowany symbolicznie Feniks. Od tej pory oficjalnie w internecie można odnaleźć już tylko utwory, które Aniela nagrała pod postacią Lil Masti. Jej kanał na YouTube właśnie o nazwie Lil Masti zawiera teledyski a także vlogi z życia codziennego a kontent nie ma już nic wspólnego z kontrowersyjną SexMasterką. 

Lil Masti – kariera sportowa, FAME MMA. Ile walk stoczyła Lil Masti?

Działania Lil Masti zauważyli także włodarze Fame MMA, proponując jej walkę w Octagonie. Aniela szybko przyjęła propozycję wiedząc, że ma 6-letnie doświadczenie w trenowaniu zapasów. Wygrana była dla niej kwestią formalności. Zadebiutowała na 4 edycji Fame MMA walcząc z Martą Linkiewicz. Pojedynek zakończył się już po niespełna minucie taktycznym nokautem ze strony Lil Masti. Wydawałoby się, że druga walka jest jedynie kwestią czasu i tak zapewne by się stało, gdyby nie to, że Masti pokłóciła się z federacją. Boxdel odebrał Anieli pas tłumacząc to tym, że miała ona zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Dodatkowo na jednym z cage doszło do ujawnienia jej wrażliwych danych osobowych, takich jak adres zamieszkania, co ostatecznie skończyło się pozwem całej federacji ze strony Lil Masti i tak zakończyła się cała jej przygoda z freak fight’ ami. 

Lil Masti – partner. Czy Lil Masti jest z Tygryskiem?

Tygrysek, czyli Tomasz Woźniakowski jest obecnie narzeczonym Anieli. W związku są już od 8 lat. W czasach, gdy Aniela wcielała się w postać SexMasterki, rodzina ,,Tygryska” była bardzo przeciwna temu związkowi. Gdy Tomasz wbrew im namowom nie zaprzestał spotykać się z Anielą, rodzina odwróciła się od niego. To jednak nie zniechęciło go do związku. 

Czy Lil Masti jest w ciąży?

Miesiąc temu, na początku 2023 roku Lil Masti wstawiła na swój kanał na YouTube oficjalne video, w którym informuje fanów o tym, że jest w ciąży. Od tej pory pojawiają się regularne vlogi z reakcją partnera, członków rodziny na wieść o ciąży a także na przykład pierwszych wakacjach w ciąży. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Na kanale Lil Masti pojawił się film z USG u Mamy Ginekolog, o której w ostatnich tygodniach głośno zrobiło się za sprawą afery. Mama Ginekolog publicznie przyznała się do przyjmowania znajomych i rodziny poza godzinami pracy i poza kolejką na publicznym sprzęcie. Lil Masti według jej relacji była przyjęta właśnie na takich zasadach co budzi ogromne oburzenie wśród odbiorców. 

Czym jeździ Lil Masti?

Lil Masti pochodzi  z biednej rodziny. Jej start w dorosłość nie był łatwy. W wywiadzie możemy usłyszeć, że powiedziała kiedyś, że ,,jeszcze kiedyś okryje się złotem”. Ciężko nie przyznać, że dąży do celu. Zaczęła od auta i postawiła na BMW X6 w olśniewającym, złotym kolorze. 

Lil Masti – Instagram.

Lil Masti zgromadziła na Instagramie 1,2 mln obserwujących, co jak na polskie standardy jest oszałamiającą liczbą. Ten wynik zapewnia jej niesamowite  zasięgi a co za tym idzie- współprace reklamowe i zawrotne zarobki. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,8 / 5. Liczba głosów 5

Bądź pierwszy i oceń artykuł