Kim jest monika kołakowska? WIEK, WARDĘGA

4,5
(2)

Monika Kołakowska to polska trenerka fitness, która swoją pozytywną energią i chęcią do ćwiczeń zaraża rzesze fanek w Internecie. Prywatnie związana jest z gwiazdą polskiego YouTube – Sebastianem Wardęgą. Kim jest i co wiadomo o Monice Kołakowskiej?

Monika Kołakowska prywatnie [wiek, wzrost, rodzina, zainteresowania]

Monika Kołakowska obchodzi urodziny 23 sierpnia 1988 roku, a więc w 2022 roku skończy 34 lata. Nie posiadamy informacji, skąd pochodzi. Obecnie mieszka wraz ze swoim partnerem w pięknym domu mieszczącym się w jednej z dzielnic Warszawy.

Popularna trenerka nie należy do grona wysokich osób, mierzy bowiem około 170 cm wzrostu. Ma siostrę Justynę. Monika Kołakowska jest miłośniczką psów. Podczas treningów, które publikuje w sieci, często towarzyszą jej ukochane husky.

Monika Kołakowska ukończyła kurs instruktora siłowni oraz kurs trenera fitness. Często pojawia się w programach telewizyjnych nie tylko w roli ekspertki, ale także przedstawia tam swoje pokazowe ćwiczenia. Ma również własną kolekcję ubrań do ćwiczeń, którą współtworzy wspólnie z marką Decathlon.

Monika Kołakowska — treningi

Treningi Moniki Kołakowskiej cieszą się ogromną popularnością. Wpływ ma na pewno fakt, że trenerka przykłada ogromną wagę do ich układania. Stara się, aby były jak najbardziej wydajne i nie wywoływały nudy.

Strasznie lubię interwały. Zawsze po treningach, gdzie wykonuję ćwiczenia „na maksa”, czuję taki relaks i spełnienie. Po każdym takim „kopie” treningowym moje ciało jeszcze szybciej i chętniej się podnosi i czekam z utęsknieniem na kolejny dzień aby poćwiczyć i porządnie wymęczyć. To taki super stan kiedy ciało i umysł się resetują – wyjaśnia na swoim Instagramie Monika Kołakowska.

Największym zainteresowaniem cieszą się tabaty, czyli rodzaj treningu interwałowego, w którym serie ćwiczeń przeplatane są krótkimi chwilami odpoczynku, a także treningi interwałowe oraz skoncentrowane na poszczególnych częściach ciała. Trenując z Kołakowską można spalić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu oraz przyśpieszyć metabolizm. Dzięki jej ćwiczeniom, można szybko uzyskać wymarzoną sylwetkę! Jej fanki są zachwycone!

Dzięki Tobie pokochałam tabaty, które jeszcze do niedawna omijałam szerokim łukiem – można przeczytać pod jednym z postów Kołakowskiej na Instagramie.

Nigdy nie lubiłam interwałów a przyznaje, ze po wyzwaniu 30 dniowym z Tobą naprawdę zaczęły sprawiać mi przyjemność – napisała kolejna fanka.

Monika Kołakowska — partner

Partnerem Moniki Kołakowskiej jest gwiazda polskiego Youtube – Sylwester Wardęga, którego materiały biją rekordy wyświetleń nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Para jest ze sobą od kilku lat. O swoim związku poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie często zamieszczają wspólne zdjęcia.

Monika Kołakowska — YouTube i wyzwanie 30 dni

Monika Kołakowska swoją działalność w Internecie rozpoczęła ponad 8 lat temu, za namową Sylwestra Wardęgi. Bardzo szybko zdobyła popularność, obecnie jej kanał na platformie YouTube subskrybuje 623 tysiące osób. Kołakowska dzieli się z fanami nie tylko ciekawymi ćwiczeniami ruchowymi, ale także wskazówkami dotyczącymi zdrowej diety oraz zdrowego trybu życia. Jej treningi trwają od 4 do 45 minut i zawsze składają się z trzech etapów: rozgrzewki, ćwiczeń głównych oraz rozciągania. Zależy jej bowiem na odpowiedzialnym trenowaniu.

Swoje obserwatorki namawia także do podejmowania wyzwań na konkretną liczbę dni. Cykle te cieszą się dużą popularnością i dużą ilością wyświetleń. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wyzwanie 30 dni.

Monika Kołakowska — Facebook

Monika Kołakowska prowadzi także prywatną grupę na Facebooku Fitnesski Moniki, która zrzesza trenujące z nią dziewczyny. W publikowanych postach opowiadają one o efektach ćwiczeń i pokazują, jakie spektakularne metamorfozy przeszły dzięki ćwiczeniom swojej trenerki.

Monika Kołakowska — Instagram

Monika Kołakowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @monikolakowska. Jej aktywność śledzi tam już 305 tysięcy użytkowników tego serwisu. Jak na trenerkę przystało, znajdziemy tam liczne zdjęcia oraz relacje z treningów. Oprócz tego dzieli się ze swoimi fanami fragmentami życia prywatnego.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł