Michalina Sosna – zaskakujący zwrot w M jak miłość

Fot: instagram @michalina_sosna
5
(2)

Mikołaj Roznerski zwrócił się do swoich obserwatorów na Instagramie z nietypowym zestawem pytań, które były ściśle związane z zamieszczoną fotografią. Na zdjęciu pojawiła się także piękna aktorka. „Czy coś z tego wyniknie? Co sądzicie?” – zastanawiał się.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Mikołaja Roznerskiego, to jest to jedno z wielu pytań, które pojawiają się w wyszukiwarce internetowej. Ten przystojny aktor bardzo dba o swoją prywatność i rzadko dzieli się informacjami na temat swojego życia poza kamerami. Wiadomo, że pod koniec 2021 roku zakończył związek z aktorką Adrianą Kalską. Oboje wciąż razem grają w serialu „M jak miłość”, gdzie wcielają się w role Marcina i Izy Chodakowskich.

Mikołaj Roznerski jest również ojcem. W 2011 roku powitał na świecie syna o imieniu Antoni, którego matką jest Marta Juras. Podobnie jak w przypadku swojego życia uczuciowego, aktor jest bardzo powściągliwy, jeśli chodzi o sprawy rodzinne. Dlatego też trudno znaleźć zdjęcia, na których widać twarz jego syna.

Co do życia miłosnego bohatera „M jak miłość”, to wiadomo znacznie więcej. Nowe odcinki serialu skupią się na próbie uratowania małżeństwa Izy i Marcina po tym, jak kobieta zdradziła męża z Radkiem (Philippe Tłokiński). Choć na razie nie znamy rozwiązania tej sytuacji, to tuż przed emisją kolejnego odcinka Roznerski opublikował intrygujące zdjęcie prosto z planu „M jak Miłość”.

Na fotografii widzimy Mikołaja Roznerskiego w towarzystwie Michaliny Sosny, która wciela się w rolę serialowej Kami, która okazuje opiekę Marcinowi po zdradzie ze strony Izy.

Aktor publicznie zastanawiał się nad przyszłością tej relacji, pytając:

„Czy coś z tego wyniknie? Co myślicie?”

Reakcja internautów nie pozostała długo w ukryciu. Okazuje się, że fani „Emki” trzymają kciuki za nową znajomość serialowego detektywa!

„Marcin i Kama muszą być razem, idealnie pasują do siebie.”

„To ciekawe połączenie dwóch różnych światów. Trzymam kciuki.”

„To idealne połączenie.”

Jednak nie brakuje także komentarzy od osób, które nadal liczą na „wielki powrót” Chodakowskich:

„Mam nadzieję, że Iza będzie z Marcinem i z dziećmi, wspaniała rodzinka Chodakowskich.”

„Marcin może spotykać się z Kamą, Anią i innymi kobietami, ale już nigdy nie stworzy tak pięknej relacji jak z Izą.”

„Zdecydowanie Iza.”

Co przyniesie nowy odcinek „M jak miłość”? W 1738. epizodzie, który widzowie zobaczą we wtorek, 5 września o godzinie 20:55 w TVP 2, Kama po raz kolejny wyciągnie do Marcina pomocną dłoń. Co więcej, Chodakowski zostanie w jej mieszkaniu na noc… Czekacie na kolejną odsłonę serialu?

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł