Małgorzata Opczowska w bikini. Fani Pomylili ją z Dodą

Fot: Instagram @opczowska_malgorzata
5
(3)

Małgorzata Opczowska zaskoczyła swoich fanów, prezentując się w bikini na swoich wakacjach na Majorce. To pierwszy raz od czasu swojego urlopu od prowadzenia programu „Pytanie na śniadanie”. Jej naturalny wygląd bez makijażu i stylizacja przypominały fanom Dodę.

Małgorzata Opczowska, która przez pewien czas zrezygnowała z prowadzenia „Pytania na śniadanie” z powodu urlopu, obecnie relaksuje się na Majorce. Jej zdjęcie w bikini i bez makijażu wywołało ogromne zdziwienie wśród jej fanów, którzy byli przekonani, że to właśnie Doda pojawiła się na zdjęciu.

Małgorzata Opczowska była do niedawna współprowadzącą „Pytanie na śniadanie” obok Łukasza Nowickiego. Jednak po jego odejściu, prezenterka zdecydowała się na zasłużony urlop. Na swoim profilu na Instagramie ogłosiła swoją nieobecność i obiecała powrót pod koniec lipca, aby naładować się nową energią.

„Kochani! Wakacje! Zaczynam urlop, znikam na pewien czas, aby nabrać jeszcze większej energii do działania. Do zobaczenia!” – napisała na początku miesiąca na Instagramie.

Mimo że Małgorzata Opczowska spędza obecne wakacje na Majorce i zniknęła z ekranów telewizorów, nadal aktywnie udziela się na mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie ma niemal 70 tysięcy obserwujących, regularnie dzieli się relacjami z wakacji. Podczas swojego pobytu na wyspie zwiedza ciekawe miejsca, ale także cieszy się czasem spędzonym na plaży.

Jednak to jedno konkretne zdjęcie wyróżniało się spośród wszystkich opublikowanych przez Opczowską. Na fotografii widoczna była prezenterka bez makijażu, ubrana tylko w niebieskie bikini. Fani mieli wrażenie, że widzą Dodę.

„Większość ludzi pewnie myślała, że na pierwszym zdjęciu jest Doda.”

„Na pierwszy rzut oka myślałem, że to Doda!”

„Faktycznie, myślałem, że to Doda!”

Internauci byli pod wrażeniem naturalności Małgorzaty Opczowskiej i jej nieskazitelnej figury. Doceniali jej urodę bez makijażu i zachwycali się jej wyglądem.

„Gosiu, bez makijażu wyglądasz ślicznie!”

„Zjawiskowa! A ta sylwetka – ogień!”

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł