Kim jest Marta Kubacka?

0
(0)

Marta Kubacka (wcześniej Majcher) od lat jest żoną Dawida Kubackiego, a od końca 2020 roku również mamą córeczki Zuzanny. 

Marta Kubacka – pochodzenie i pasje

Marta Kubacka pochodzi z Katowic. Niewielu wie, że z mężem połączyła ją pasja do sportu, choć nie tego samego. Marta przez półtora dekady trenowała szermierkę i marzyła o olimpiadzie. Osiągała też znaczne sukcesy, zdobywała puchary a nawet brała udział w mistrzostwach europy. Jej marzenia przekreśliła niestety kontuzja. Jednak dzięki tym doświadczeniom rozumie miłość do sportu i z oddaniem wspiera swojego męża w osiągnięciu jego celów. Bezprecedensowe oddanie żony, która w pełni poświeciła swoją pracę zawodową by skupić się na wychowaniu córki, Kubacki mógł skupić się na treningach i wygrać brąz na igrzyskach olimpijskich. To się nazywa praca zespołowa. 

Marta Kubacka – instagram 

Jej profil marta_ku śledzi już ponad 23 tysiące fanów. To spory wynik mając na uwadze fakt, że sama nie zdobywa medali i nie jest osobą publiczną. Fanom Kubackiego zaprezentowała się jednak podczas gali Przeglądu sportowego, gdy odbierała nagrodę w imieniu męża. Śliczna, smukła i skromna blondynka z miejsca zaskarbiła sobie sympatię użytkowników a jej media społecznościowe stale się rozrastają. 

Marta Kubacka – Kurski i Babiarz. 

Kubacka została okrzyknięta bohaterką mediów, gdy w dość dosadny sposób skomentowała przypisanie sobie przez TVP zasług w zdobyciu medalu przez Kubackiego. Prezes Jacek Kurski oraz komentator Przemysław Babiarz w jasny sposób zakomunikowali, że zdobycie medalu nastąpiło dzięki temu, że skoki zostały puszczone w telewizji polskiej. Bez względu na to, jak kuriozalne jest to stwierdzenie, takie zabiegi podniesienia oglądalności kosztem cudzego sukcesu nie spodobały się wielu użytkownikom. W tym oczywiście żonie skoczka. Ta jednoznacznie wykpiła stwierdzenia obu Panów i podkreśliła, ze za sukcesem stoi sam Kubacki oraz jego ciężka praca i treningi. 

Marta Kubacka – wiek.

Marta Kubacka urodziła się w 1990 roku, obecnie ma 32 lata. Z zawodu jest masażystką. Studiowała też na Akademii Wychowania fizycznego, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Kubacki studiował na tej samej uczelni 

Marta Kubacka i Ewa Stoch.

Żony sportowców nierzadko łączą siły. Zbliżają je podobne przeżycia, stres związany z występami mężów, presja mediów a czasem po prostu wspólne kibicowanie. Tak jest w przypadku żon piłkarzy, które potocznie są określane WAGs a także żon skoczków, którzy w Polsce są wyjątkowo popularni ze względu na dawną legendę Adama Małysza, ale też własnych świetnych wyników. Przyjaźń jest na przykład między żoną Dawida Kubackiego a Ewą Bilon-Stoch. Panie wspierają się w trakcie konkursów mężów, Kubacka pomagała Ewie w przygotowaniu Kamillandu. Obie też w adekwatny sposób skomentowały zapędy Kurskiego i TVP w przypisaniu sobie zasług ich mężów. Choć nie jest to medialna relacja, z pewnością Panie się znają i mają do siebie pozytywny stosunek

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł