Kim jest Katarzyna Kołeczek? WIEK, MĄŻ, DZIECI

Fot instagram @koleczek
4,4
(8)

Katarzyna Kołeczek to znana polska aktorka, która w ostatnich latach stała się szczególnie rozpoznawalna dzięki roli w popularnym serialu „M jak miłość”. Niemniej jednak, przez lata swojej kariery, odnosiła sukcesy także w innych produkcjach zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie miała okazję grać u boku renomowanych gwiazd. Pomimo tych osiągnięć, istnieje spora grupa osób, która nadal nie zna jej tożsamości. W związku z tym, postanowiliśmy zgromadzić kluczowe informacje na temat Katarzyny Kołeczek w jednym miejscu.

Katarzyna Kołeczek zyskała uznanie dzięki swoim występom w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych oraz wystąpieniu w kontynuacji filmu „Dziennik Bridget Jones”. Obecnie postanowiła wykorzystać swoje zdolności wokalne, biorąc udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim tak naprawdę jest Katarzyna Kołeczek?

Urodziła się 30 listopada 1984 roku w Warszawie, co oznacza, że w 2023 roku skończy 39 lat. Rozpoczęła swoją aktorską przygodę w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, gdzie zdobyła pierwsze doświadczenie sceniczne. W ciągu lat związała się głównie z teatrami stołecznymi, takimi jak Teatr Polski, Teatr Polonia i Och-Teatr.

Osoby w Polsce mogą kojarzyć ją z udziałem w popularnych serialach takich jak „M jak miłość”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz”, „Mamy to”, „Brzydula” czy „Pierwsza miłość”. Poza telewizyjnym ekranem, miała okazję wystąpić w filmach takich jak „Listy do M” oraz „Narzeczony na niby”. Szerszej publiczności zaprezentowała się również jako współgospodyni programu „Bake Off – Ale ciacho!”, który był emitowany w latach 2016-2019 na antenie TVP. Wspólnie z Marceliną Zawadzką prowadziła ten kulinarny show. Oprócz tego, można ją zobaczyć w kilku reklamach.

Niewielu jednak wie, że Katarzyna Kołeczek miała epizodyczną rolę w trzeciej części kultowego filmu „Dziennik Bridget Jones” z 2016 roku. W filmie wcieliła się w postać członkini girlsbandu. Choć jej udział ogranicza się do krótkiej sceny, to rozbierająca się sekwencja z jej udziałem pozostaje w pamięci widzów dzięki swojej odważnej naturze.

Na planie „Dziennika Bridget Jones 3”, Katarzyna Kołeczek miała okazję porozmawiać krótko zarówno z Renée Zellweger, jak i Collinem Firthem – głównymi bohaterami produkcji. W jednym z wywiadów opowiedziała o tym doświadczeniu, podkreślając, że choć była to tylko jednodniowa sesja zdjęciowa, to jednak poznała obu aktorów, udało jej się porozmawiać i uścisnąć dłonie zarówno z Colinem Firthem, jak i Renée Zellweger.

Katarzyna Kołeczek Wiek

Aktorka urodziła się w 1984 roku i pod koniec listopada będzie świętować 38 urodziny. Mimo upływu lat oraz bycia mamą Marianny, którą została w 2018 roku – gwiazda utrzymuje zachwycająco smukłą sylwetkę, co zapewnia jej młodzieńczy wygląd. Jasne włosy, kobiecy i zwiewny styl z pewnością też w tym nie przeszkadza.

Instagram

Artystka w przeciwieństwie do wielu znanych influencerek, które przeliczają każde polubienie na twardą walutę – nie posiada konta prywatnego. Wszyscy, każdy, kto chce obejrzeć jej profil, nie musi zakładać konta i follołować profuli, by spojrzeć, co słychać u swojej idolki. Aktorka, choć ma skromne grono 10 tysiąca obserwujących, to cały czas prze do przodu w swojej karierze. Oferty modelingu, ról w serialach, filmach, teatrach, komediach czy audycjach radiowych sypią się jak z rękawa.

Katarzyna Kołeczek – mąż

Katarzyna Kołeczek jest dumną narzeczoną dziennikarza sportowego Przemysława Rudzkiego, który w latach 2017-2019 był redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”, czyli najstarszego polskiego tygodnika poświęconego sportowi. Aktorka przyznaje, że partner jest dla niej dużym oparciem w opiece nad maleńką córką, co pozwala jej rozwijać się zawodowo. Rudzki nie ukrywa, że jest największym fanem swojej żony, a teraz swojej małej pociechy. Wielu mężczyzn z pewnością zazdrości dziennikarzowi tak wspaniałych dziewczyn w jego życiu.

Produkcje

Katarzyna Kołeczek może się pochwalić występami w zagranicznych produkcjach. Wystąpiła w epizodycznej roli w trzeciej dosłownie znanej brytyjskiej komedii „Bridget Jones”. Choć rólka była niewielka – aktorka zagrała członkinię zespołu na balu, to bardzo możliwe, że otworzyła jej kolejne drzwi. Kołeczek wystąpiła w kolejnej brytyjskiej produkcji „97 minutes”. Film nie miał jeszcze premiery, a sama aktorka z powodu podpisanej klauzuli poufności niewiele mogła zdradzić, przemyciła jednak informację, że gra w filmie czarny charakter. Film będzie głośnym wydarzeniem, ponieważ to pierwsza produkcja, w której wystąpi Baldwin od tragicznego wydarzenia na planie westernu „Rust” oraz pierwsza większa rola od dawna Jonathana Rhysa Meyersa. Trzymajmy mocno kciuki, by film okazał się przełomowy w karierze naszej rodaczki!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,4 / 5. Liczba głosów 8

Bądź pierwszy i oceń artykuł