Kim jest Honorata Witańska? [mąż, dzieci, w ciąży, Instagram, wiek]

Honorata Witańska to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak Barwy szczęścia i Policjantki i policjanci, wystąpiła również filmie reżyserii Patryka Vegi Furioza. Zwolennicy sztuk teatralnych na pewno kojarzą jej nazwisko ze spektaklu Arkadia i Najzwyklejszy cud. A więc kim jest ta atrakcyjna aktorka i co o niej wiemy? Publikujemy najważniejsze informacje, które udało nam się znaleźć o Honoracie Witańskiej.

Honorata Witańska — kariera

Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie ukończyła w 2008 roku, a w 2011 roku została absolwentką Lee Starsberg’s Theatre & Film Institute w Nowym Jorku. Karierę rozpoczęła, wcielając się w serialową Magdę Zwoleńską w Barwach szczęścia w latach 2007-2018. W 2016 roku wcieliła się w postać aspirant sztabowej Karoliny Rachwał w serialu Policjantki i policjanci, w którym zdobyła sympatię wielu widzów. Honorata również dubbingowała popularny amerykański musical Dziewczyny Cheetah: Jeden Świat (ang. The Cheetah Girls: One World) produkcji Disney Channel. Użyczyła głosu filmowej Channel, która grała jedną z głównych ról w filmie.

Honorata Witańska — wiek

Ile lat ma Honorata Witańska? Słowiańska uroda odejmuje pięknej aktorce kilku lat. Aktorka urodziła się 14 grudnia 1984. W związku z tym już na dniach będzie obchodzić swoje 38 urodziny.

Honorata Witańska — mąż

Wielu fanów aktorki interesuje się jej życiem prywatnym oraz tym czy aktorka jest w związku. Choć Honorata Witańska chętnie dzieli się kulisami ze swojego życia na portalach społecznościowych, to niestety okazuje sporą skrytość, jeżeli chodzi o jej życie uczuciowe. Aktorka nie jest mężatką oraz nie posiada dzieci. W jednym wywiadzie również ujawniła, że jest singielką.

Honorata Witańska — Instagram

Honorata Witańska może się pochwalić całkiem sporym gronem obserwujących na Instagramie, aktorkę obserwuje 100 tys. osób. Na swoim profilu głównie pokazuje zdjęcia z planu filmowego, sesji zdjęciowych czy podróży. Na jej profilu nie zabrakło również filmików, na których aktorka trenuję sztuki walki, w komentarzach pod postem dopinguje ją zawodniczka MMA, Karolina Owczarz. Czy myślicie, że mamy nową przyjaźń w polskim show-biznesie?

Honorata Witańska — sport

Niech uroda atrakcyjnej aktorki was nie zmyli, jest ona naprawdę twardą babką! Aktorka lubi być częścią męskiego świata, zna się na samochodach i motocyklach. Lubi prędkość, ale nie stroni też od dyskusji na temat motoryzacji. Aktorka również jest częstym gościem na siłowni, dba o swoje ciało i zdrowo się odżywia, co widać na jej instagramowych zdjęciach. W życiu Honoraty Witańskiej nie brakuje na pewno adrenaliny.