Kim jest Honorata Witańska? [mąż, dzieci, w ciąży, Instagram, wiek]

Fot instagram @honoratawitanska
4,3
(22)

Honorata Witańska to aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak Barwy szczęścia i Policjantki i policjanci, wystąpiła również filmie reżyserii Patryka Vegi Furioza. Zwolennicy sztuk teatralnych na pewno kojarzą jej nazwisko ze spektaklu Arkadia i Najzwyklejszy cud.

Honorata Witańska przyszła na świat 14 grudnia 1984 roku w Tychach, miejsce, które również stanowiło początek jej edukacji. Później przeniosła się do Krakowa i w 2008 roku zdobyła dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Trzy lata później podjęła odważną decyzję o wyjeździe do Nowego Jorku, gdzie ukończyła renomowany Lee Strasberg’s Theatre & Film Institute. Już w trakcie studiów wielokrotnie przekonywano ją, że aktor powinien być zawsze gotowy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie musiał zademonstrować swoją sprawność fizyczną. Witańska postanowiła podążać tą drogą – uwielbia sport, nie tylko dla zachowania aktywności, ale również dla pasji do sportów ekstremalnych. Przez pewien czas oddawała się hobbystycznie sportowemu motocyklowi, jednak ze względu na troskę o własne bezpieczeństwo zrezygnowała z tej pasji. W zamian nabyła sportowy samochód, który wypełnia ją radością. Aktorka stanowczo twierdzi, że kobiety posiadają wystarczającą siłę, by częściej zajmować wysokie i znaczące stanowiska. Honorata Witańska niechętnie ujawnia szczegóły dotyczące swojej rodziny, co utrudnia określenie jej obecnej sytuacji życiowej, w tym czy ma potomstwo czy rodzeństwo. Pomimo swojej popularności, zręcznie unika publikacji takich informacji w mediach społecznościowych i ogranicza swoją obecność na czerwonych dywanach. Niemniej jednak w jej profilach online można odkryć wiele kuluarów związanych z jej profesjonalnym życiem.

Rozpoczynając swoją profesjonalną karierę w 2007 roku, Honorata Witańska do 2018 roku grała postać Magdy Zwoleńskiej w serialu „Barwy szczęścia”. Nieco później, bo od 2009 roku, zaczęła występować na scenie Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Wśród jej wybitnych osiągnięć teatralnych warto wymienić role w sztukach: „Najzwyklejszy cud” oraz „Arkadię” (2007) w PWST w Krakowie, a także „Symptoms” i „Akropolis” (2008) w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Honorata pojawiała się również gościnnie w różnych odcinkach seriali, takich jak „Czas honoru” (2012), „Na dobre i na złe” (2014), „O mnie się nie martw” (2015), „Ojciec Mateusz” (2016 i 2020) czy „Lombard. Życie pod zastaw” (2020). W latach 2016-2018 odgrywała istotną rolę w serialu „Policjantki i policjanci”, wcielając się w postać aspirant sztabowej Karoliny Rachwał. Warto także wspomnieć o jej udziale w serialu „Diagnoza” (2018), gdzie grała rolę sekretarki Ilony, oraz w filmie „Furioza” z 2021 roku, w którym wcieliła się w postać dziennikarki.

Honorata Witańska — kariera

Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie ukończyła w 2008 roku, a w 2011 roku została absolwentką Lee Starsberg’s Theatre & Film Institute w Nowym Jorku. Karierę rozpoczęła, wcielając się w serialową Magdę Zwoleńską w Barwach szczęścia w latach 2007-2018. W 2016 roku wcieliła się w postać aspirant sztabowej Karoliny Rachwał w serialu Policjantki i policjanci, w którym zdobyła sympatię wielu widzów. Honorata również dubbingowała popularny amerykański musical Dziewczyny Cheetah: Jeden Świat (ang. The Cheetah Girls: One World) produkcji Disney Channel. Użyczyła głosu filmowej Channel, która grała jedną z głównych ról w filmie.

Honorata Witańska — wiek

Ile lat ma Honorata Witańska? Słowiańska uroda odejmuje pięknej aktorce kilku lat. Aktorka urodziła się 14 grudnia 1984. W związku z tym już na dniach będzie obchodzić swoje 38 urodziny.

Honorata Witańska — mąż

Wielu fanów aktorki interesuje się jej życiem prywatnym oraz tym czy aktorka jest w związku. Choć Honorata Witańska chętnie dzieli się kulisami ze swojego życia na portalach społecznościowych, to niestety okazuje sporą skrytość, jeżeli chodzi o jej życie uczuciowe. Aktorka nie jest mężatką oraz nie posiada dzieci. W jednym wywiadzie również ujawniła, że jest singielką.

Honorata Witańska — Instagram

Honorata Witańska może się pochwalić całkiem sporym gronem obserwujących na Instagramie, aktorkę obserwuje 100 tys. osób. Na swoim profilu głównie pokazuje zdjęcia z planu filmowego, sesji zdjęciowych czy podróży. Na jej profilu nie zabrakło również filmików, na których aktorka trenuję sztuki walki, w komentarzach pod postem dopinguje ją zawodniczka MMA, Karolina Owczarz. Czy myślicie, że mamy nową przyjaźń w polskim show-biznesie?

Honorata Witańska — sport

Niech uroda atrakcyjnej aktorki was nie zmyli, jest ona naprawdę twardą babką! Aktorka lubi być częścią męskiego świata, zna się na samochodach i motocyklach. Lubi prędkość, ale nie stroni też od dyskusji na temat motoryzacji. Aktorka również jest częstym gościem na siłowni, dba o swoje ciało i zdrowo się odżywia, co widać na jej instagramowych zdjęciach. W życiu Honoraty Witańskiej nie brakuje na pewno adrenaliny.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,3 / 5. Liczba głosów 22

Bądź pierwszy i oceń artykuł