Kasia Ankudowicz wyremontowała mieszkanie, Wnętrza jak z katalogu

Fot: instagram @ankudowiczkasia
5
(2)

Kilka miesięcy temu Katarzyna Ankudowicz podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami swojego nowego mieszkania, prezentując, jak uległo ono przemianie po remoncie. Aktorka pokazała, że po dawnej ruinie nie ma już śladu.

Tuż po ukończeniu studiów, Katarzyna Ankudowicz zadebiutowała na scenie teatralnej, ale to jej role w serialach przyniosły jej prawdziwą popularność i uznanie fanów. Jej kariery definitwnie nabiera rozpędu, gdy wystąpiła w sitcomie „Bulionerzy” w roli rezolutnej Sylwii, która wraz z rodziną zdobyła mieszkanie w apartamentowcu. Śmieszne perypetie granej przez nią bohaterki trzymały widzów w napięciu.

Sukces tego programu na antenie TVP otworzył przed aktorką wiele nowych możliwości zawodowych. Otrzymywała coraz większe role w różnych produkcjach i od lat cieszy się uznaniem w świecie show-biznesu. Pomimo napiętego grafiku, udało jej się również założyć rodzinę. W 2016 roku wyszła za mąż za szefa firmy nagłośnieniowej, a cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Konstancja. Niedawno aktorka podzieliła się smutną wiadomością, publikując zdjęcie testu ciążowego i przyznając, że doznała poronienia.

„Miesiąc temu, w przeddzień drugich urodzin Koci, dowiedziałam się, że druga ciąża nie przetrwała, że to na pewno koniec. Koniec drugiego miesiąca” – wyznała na Instagramie.

Katarzyna Ankudowicz prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych z dużym zaangażowaniem i utrzymuje świetny kontakt z fanami. Chociaż aktywnie pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego, bardzo dba o prywatność swojej córeczki. Zdjęcia z nią pojawiają się rzadko, a jeśli już, to starannie ukrywa twarz dziecka.

Jednak nie miała wątpliwości, jeśli chodzi o pokazanie swojego nowego mieszkania. Kilka miesięcy temu pochwaliła się jego zdjęciem, choć wówczas wnętrze pozostawiało wiele do życzenia i wymagało gruntownego remontu od podstaw, włączając brakujące tynki. Katarzyna włożyła wiele wysiłku w przekształcenie tego miejsca, a efekty są już widoczne. Aktorka stopniowo wprowadza się do nowego lokum i nie kryje swojego zadowolenia.

Zdecydowanie można powiedzieć, że ta przemiana jest imponująca. Gwiazda postawiła na jasne kolory, malując ściany na biało i montując jasne panele podłogowe. Stopniowo wprowadza także sprzęt AGD do mieszkania. Mamy nadzieję, że niedługo podzieli się zdjęciami z przeprowadzki.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł