Honorata Witańska zapowiada miłość, która wybuchnie u swojej bohaterki

Fot instagram @honoratawitanska
5
(2)

Marta (Honorata Witańska) wreszcie znajdzie spokój po wakacjach w „Pierwszej miłości”! Aktorka zdradziła, co czeka na jej bohaterkę w kolejnych odcinkach, a wydarzy się tam naprawdę wiele. Marta przeszła przez wiele trudnych chwil, zwłaszcza podczas dramatycznego związku z Mateuszem (Lesław Żurek), który okazał się psychopatą. Jednak jej losy miały się odmienić dzięki Adrianowi (Piotr Mróz), przystojnemu sportowcowi, który zainteresował się nią. Marta jednak była zdezorientowana i nie wiedziała, czego naprawdę pragnie. Jak potoczą się jej losy w nowym sezonie „Pierwszej miłości”?

Marta z „Pierwszej miłości” w końcu zakocha się głęboko!
Marta nie miała łatwego życia, a problemy w jej życiu prywatnym odbiły się na jej pracy i innych obszarach życia. Jej związek z Mateuszem był koszmarem, gdy przez długi czas udawał, że jest troskliwym i kochającym partnerem. W poprzednich odcinkach „Pierwszej miłości” okazało się, że to nie był przyzwoity człowiek, a wręcz psychopata, który wcześniej próbował skrzywdzić Emilkę (Anna Ilczuk). Ten psychopata porwał Martę do górskiego domku i podstępem sprowadził tam córkę Śmiałka (Paweł Okoński). Mężczyzna znęcał się nad obiema kobietami, ale na szczęście obie udało się z tej strasznej sytuacji wydostać. Traumatyczne przeżycie odbiło się na psychice Marty, sprawiając, że długo nie mogła zaufać nikomu. Jednak pojawił się Adrian, przystojny trener fitnessu, który dał jej nadzieję na to, że istnieją jeszcze mężczyźni, którzy nie chcą jej krzywdy. Niestety, traumy z przeszłości ciągle ją prześladowały.

Honorata Witańska zapowiada miłość dla swojej bohaterki w „Pierwszej miłości”
Na szczęście okazuje się, że Marta w końcu będzie mogła poczuć prawdziwą miłość. Honorata Witańska udzieliła wywiadu portalowi światseriali.interia.pl, w którym zdradziła kilka tajemnic z planu serialu.

  • Oczywiście nie mogę zbyt wiele zdradzać fabuły serialu, aby nie psuć widzom niespodzianki. Ogólnie jednak można powiedzieć, że czeka ją wiele emocjonalnych burz i sercowych rozterek. (…) Dotychczas w jej życiu brakowało miłości, ale teraz nadchodzi prawdziwa rewolucja uczuć! Dlatego przygotujmy się na początek sezonu skoncentrowany na miłości – i myślę, że to bardzo optymistyczna i intrygująca perspektywa – wyznała aktorka w wywiadzie dla wspomnianego portalu.

Słowa Honoraty Witańskiej nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Dla bohaterki Marta nadchodzi czas prawdziwej miłości.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł