Czy doczepianie włosów clip in niszczy włosy?

0
(0)

Długie, gęste i pełne blasku – która z nas nie marzy, żeby być posiadaczką takich włosów? Są one naszym głównym atrybutem kobiecości. Wiele z nas pragnie je mieć, ale nie każda może, bynajmniej naturalnie. Zabieg przedłużania i zagęszczenia włosów jest coraz bardziej popularny. Dla wielu z nas doczepiane włosy kojarzą się ze szkodą dla naszych naturalnych. Jednakże istnieją metody, które są mniej agresywne i nie obciążają. Jedna z najdelikatniejszych metod to słynna metoda zwana clip in. Co to są włosy clip in, czy niszczą naturalne włosy i gdzie je kupić? Zostań z nami, a wszystko wyjaśnimy.

Co to są włosy clip in ?

To nowoczesna metoda przedłużania, ale także zagęszczania włosów poprzez przypinanie ich spinkami do naszych naturalnych. Metoda clip in pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w ciągu kilku minut. Nie trzeba się martwić, że spinki się odepną czy nawet poluzują, trzymają się one bardzo mocno, a przede wszystkim nie ma w nich żadnego kleju, który może skleić, wyrywać czy zniszczyć włosy. A co najważniejsze, niepotrzebny jest fryzjer, aby je doczepić, możesz to zrobić sama w zaciszu domowym zaledwie w kilka minut. Jest to jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania i zagęszczania włosów na świecie z uwagi na prostotę zakładania i wygodę.

Gdzie kupić włosy clip in?

Sklepy z artykułami kosmetycznymi do włosów oferują bogaty asortyment doczepianych włosów clip in oraz specjalistyczne kosmetyki do ich pielęgnacji. Na internecie jest mnóstwo rodzai, kolorów i długości do wyboru. Jeżeli jednak nie wiemy jakie włosy wybrać warto również udać się do fryzjera, który nie tylko doradzi, ale i złoży za nas zamówienie. Włosy clip in mogą być zrobione ze sztucznego włosa lub naturalnego to, jakie wybierzemy, wpłynie również na cenne.

Jak doczepić włosy clip in samemu?

Najpierw dokładnie rozczesz swoje naturalne włosy i zrób poziomy przedziałek około 2-3 cm nad karkiem. Możesz również spryskać włosy lakierem tuż przy skórze. Następnie, weź jedno z najszerszych pasm z klipsem i umieść je przy warstwie włosów, złap w klipsa naturalny włos i zatrzaśnij go, staraj się umieścić klipsa jak najbliżej skóry głowy. Następnie wybierz kolejne pasmo obok i powtórz czynność. Gdy skończysz z pierwszą warstwą, to zrób kolejny przedziałek i przypinaj, kolejne pasma włosów. Pamiętaj, że ilość i gęstość zależy tylko od twoich preferencji, nie musisz się ograniczać.

Czy doczepiane włosy niszczą naturalne?

Skorzystaj z usług specjalisty, który dobierze odpowiednią metodę przedłużania dla Twoich włosów. W celu uniknięcia zniszczeń nie decyduj się na metodę z użyciem kleju lub wysokiej temperatury. Warto postawić na włosy clip in, które są jednym z najdelikatniejszych sposobów przedłużania włosów, a co najważniejsze to my decydujemy jak długo i często je nosimy.

Ile kosztują włosy clip in?

Koszt włosów clip in różni się w zależności od rodzaju włosa, objętości i długości. Zestaw włosów clip rozpoczyna się od ok. 150 zł – 200 zł, natomiast zestaw z naturalnego włosa to koszt ok. 500 – 1000 zł.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł