Joanna Chętnik Borek. Kim jest żona Mateusza Borka?

Fot. Instagram @asiaborek_
3,7
(3)

Każdy, kto choć trochę interesuje się piłką nożną doskonale zna głos Mateusza Borka. To znany komentator, który jak nikt potrafi przekazać emocje na boisku. Nie pokazuje ich jednak zbyt wiele publicznie jeśli chodzi o jego życie prywatne. Wiemy jednak, że jest szczęśliwym małżonkiem. Joanna Chętnik-Borek, jego żona jest piękną i utalentowaną kobietą. Sprawdźmy więc ile lat ma żona Borka, czym się zajmuje oraz jak wygląda historia ich małżeństwa. 

Ile lat ma żona Borka?

Joanna Chętnik-Borek zajmowała się modelingiem od 15 roku życia. W swojej karierze zawodowej zajmowała się również zarządzaniem pracą modelek i hostess. Ukończyła także studia licencjackie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ile lat ma żona Borka? Jest od niego młodsza o 10 lat. Urodziła się bowiem 23 maja 1983 roku, co oznacza, że obecnie ma 41 lat. 

Jak Mateusz Borek poznał Joannę Chętnik?

Mateusz Borek poznał Joannę Chętnik podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który miał miejsce w 2006 roku. Prowadził on wówczas imprezę zaś pani Joanna występowała na wybiegu. 

Ile wzrostu ma Joanna Chętnik-Borek?

Jak wspominaliśmy Joanna Chętnik pracowała jako modelka już jako nastolatka. W związku z tym musi wyróżniać się odpowiednimi wymiarami. Ile wzrostu ma Joanna Chętnik-Borek? Kobieta ma 177 centymetrów wzrostu.

Kiedy Mateusz Borek wziął ślub z Joanną Chętnik?

Choć para poznała się w 2006 roku i szybko zaczęli być ze sobą ze ślubem czekali aż do 40 urodzin Borka. Kiedy Mateusz Borek wziął ślub z Joanną Chętnik? Miało to miejsce w styczniu 2014 roku, po 8 latach bycia razem. Od tego czasu tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo, choć trzeba przyznać, że Mateusz Borek jest osobą często podróżującą służbowo. Joanna Chętnik nie ma jednak z tym problemu i akceptuje jego styl życia i pracę.

Czy Mateusz Borek i Joanna Chętnik mają dzieci?

Fani znanego komentatora niejednokrotnie zadają sobie pytanie czy Mateusz Borek i Joanna Chętnik mają dzieci. Odpowiedź na nie brzmi: tak. Para jest rodzicami nastoletniego już syna Jakuba. Co ciekawe, syn urodził się w trakcie Mistrzostw Europy 2008. 

Instagram Joanna Chętnik-Borek

Podobnie jak wiele innych znanych osób Joanna Chętnik-Borek aktywnie działa w social mediach. Instagram Joanny Chętnik-Borek obserwuje obecnie ponad 21 tysięcy osób. Znajdziemy na nim zarówno piękne zdjęcia modelingowe, jak i kulisy jej życia. 

Kim jest Mateusz Borek?

Na zakończenie naszego artykułu przypomnijmy kim jest Mateusz Borek. Większość z nas zna go jako komentatora sportowego, jednakże jest również prezenterem i dziennikarzem telewizyjnym oraz pięściarzem. Obecnie jest jednym z czterech twórców Kanału Sportowego na platformie YouTube.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3,7 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł