Czy Angelika Żmijewska znalazła już swoją miłość?

Fot instagram @angelika.zmijewska
5
(2)

Czy Angelika Żmijewska z zespołu Topek znalazła już swoją miłość? Szczere wyznanie na Instagramie.

Wydawałoby się, że dla gwiazdy disco polo, a w szczególności dla pięknej i popularnej Angeliki Żmijewskiej, znalezienie miłości jest sprawą prostą. Czy piosenkarka już odnalazła swoją drugą połówkę? O to ostatnio pytali ją fani na Instagramie. Jak odpowiedziała znana wokalistka?

Czy Angelika Żmijewska jest w związku?

Fani zespołu Topek doskonale znają swoją piękną wokalistkę, Angelikę Żmijewską. Mogą regularnie podziwiać jej głos i urodę na licznych koncertach, które formacja daje w trakcie tych wakacji. Dziewczyny nieustannie prezentują także nowe piosenki. Nieco czasu temu podzieliły się utworem „Zatańcz ze mną”, który powstał we współpracy z Ronniem Ferrarim. Dzięki tak wielu aktywnościom i interesującym projektom Angelika cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony swoich fanów. Ci z ogromną chęcią przybywają na koncerty oraz śledzą życie dziewczyn w mediach społecznościowych. Ponadto nurtuje ich pytanie, czy Angelika Żmijewska znalazła już swojego życiowego partnera. To zrozumiałe, że ich ciekawość w tej kwestii jest wielka, szczególnie biorąc pod uwagę głośne rozstanie piosenkarki z Miłym Panem kilka lat temu. Co zatem Angelika odpowiedziała na pytanie o miłość na swoim Instagramie?

Angelika Żmijewska o miłości

Wokalistka zespołu Topky niedawno pozwoliła swoim fanom zadawać jej pytania w specjalnym panelu na Instagramie. Obserwatorzy byli ciekawi różnych aspektów, w tym znaku zodiaku młodej piosenkarki. Jednak temat miłości również nie przeszedł bez uwagi. Jeden z obserwujących napisał: „Czy to już nie czas na trochę zwolnienia i znalezienie partnera życiowego?”. To pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Angelika jasno zaznaczyła, że zależy to od tego, jak dana osoba chce prowadzić swoje życie i jakie ma potrzeby. Podkreśliła, że bardzo ceni swoje obecne życie i nie chciałaby wchodzić w związek, który mógłby ją w pewien sposób ograniczać. Co konkretnie napisała o swoim obecnym stanowisku?

„Czuję się szczęśliwa w obecnej sytuacji, ale jeśli poznam mężczyznę, w którym się zakocham i stworzymy zdrowy związek, myślę, że będę jeszcze szczęśliwsza, mając taką miłosną dopełnienie w tym szaleństwie” – czytamy na story wokalistki.

Oczywiście życzymy jej tego z całego serca.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł