3 innowacyjne modele zmywarek do zabudowy Electrolux – polecane propozycje

0
(0)

Współcześnie zmywarka stanowi niemal stały element wyposażenia każdej kuchni. Jest praktyczna, wygodna i pozwala w ekologiczny sposób zaoszczędzić na rachunkach. Poznaj trzy polecane modele zmywarek do zabudowy marki Electrolux!

Ostatnio rosnącą popularnością cieszą się zmywarki do zabudowy Electrolux, np. EEC767310L, ale także wiele innych modeli. Jeśli szukasz produktów, które będą nie tylko estetyczne, ale i innowacyjne oraz oszczędne, koniecznie poznaj poniższe propozycje! Sprawdzą się idealnie w Twojej kuchni.

1.    Zmywarka Electrolux EEC767310L ComfortLift

Model EEC767310L pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 90 litrów wody i 60% energii w porównaniu ze zmywaniem ręcznym. To pierwsza na świecie zmywarka wyposażona w dolny kosz podnoszony na ergonomiczną wysokość. Dzięki niemu zyskujesz łatwy dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania. To innowacyjna zmywarka do zabudowy 60 cm, której największymi zaletami są:

  • kilka programów mycia, w tym cykl Machine Care idealny do usuwania kamienia, tłuszczu i osadów oraz GlassCare 40° nadający się do mycia delikatnego szkła;
  • ponadprzeciętna precyzja, dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które ciągle zmienia kąt spryskiwania wodą;
  • cicha praca.

Funkcja ExtraHygiene zagwarantuje Ci wspaniałe efekty zmywania oraz skuteczną eliminację ponad 99,99% bakterii i wirusów. Efektywność ta została potwierdzona certyfikatem Swissatest.

2.    Zmywarka Electrolux EES848200L Quickselect

Kolejną propozycją marki Electrolux jest zmywarka EES848200L, dzięki której nie trzeba zastanawiać się nad wyborem cyklu zmywania. Wszystko, co musisz zrobić, ogranicza się do wyboru czasu pracy urządzenia i dodatkowych opcji – zmywarka zajmie się resztą. Ten model pomieści aż 10 kompletów naczyń, a jego zaletami są:

  • program Auto, który podczas każdego cyklu zmywania dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń;
  • ślizgowe zawiasy, dzięki którym dopasujesz zmywarkę do każdych drzwi i cokołu;
  • dodatkowa szuflada na sztućce;
  • wybór kilku programów.

Korzystając z tej zmywarki, zyskujesz możliwość kontrolowania zużycia wody i energii. Jeśli dodatkowo zależy Ci na naczyniach czystych, suchych i pozbawionych zacieków, ten model zmywarki będzie dla Ciebie znakomitą opcją!

3.    Zmywarka Electrolux EEA17110L

Jeśli ważna jest dla Ciebie nie tylko jakość mycia naczyń, ale też korzystna cena urządzenia, rozważ kupno modelu EEA17110L. To koszt poniżej 2000 zł. Poziom hałasu tej zmywarki wynosi 49 dB, zaś szerokość 60 cm sprawi, że dopasujesz ją do niemal każdej zabudowy. Urządzenie pomieści aż 13 kompletów naczyń! Jego największe zalety to:

  • 5 programów mycia i możliwość wyboru 3 stopni temperatury;
  • sygnalizator braku soli lub nabłyszczacza;
  • innowacyjna technologia AirDry, dzięki której suszenie naczyń odbywa się z wykorzystaniem naturalnego przepływu powietrza.

Zużycie wody na pełen cykl wynosi zaledwie 9,9 l. Pamiętaj, że zmywarka jest ważnym elementem wyposażenia każdego ekologicznego i energooszczędnego domu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł

Tagged with: