Kasia Gandor – modelka, która została naukowcem

fot YouTube
5
(1)

Kasia Gandor jest 29-letnią mieszkanką Warszawy, która porzuciła pracę modelki na świat ścisłej i bardziej wymagającej nauki, jaką jest biotechnologia. Jest to kobieta o wielu talentach i niesamowitej urodzie. Dzięki swojej niebywałej charyzmie mocno zagłębiła się w tematy związane ze środowiskiem, zdrowiem, technologią oraz rozwojem nauki we współczesnym świecie.

kasia gandor – modeling

Jako nastolatka, Kasia Gandor szukała rozmaitych sposobów, aby zacząć zarabiać własne pieniądze i się z nich utrzymywać. Rozwinęła się w branży modelingu i miała na swoim koncie liczne sukcesy oraz kontrakty w takich krajach jak: Londyn, Mediolan czy Nowy Jork. Praca modelki jest niezwykle wymagająca i jak wiadomo, albo się ją pokocha albo nie. W tym wypadku zamiłowanie do nauk ścisłych wygrało i tym samym Kasia po 4 latach postanowiła porzucić karierę w modelingu na rzecz nauk ścisłych.

Zanim jednak rozpoczął się pierwszy semestr była modelka postanowiła dla wypełnienia czasu założyć livestylowego bloga, w którym opisywała swoje aktualne zainteresowania. Z upływem czasu treści ze świata mody zaczęły się zmieniać i w głównej mierze opierały się na aspektach związanych z nauką. Blog niestety z czasem zaczął się Kasi nudzić, a pisanie kolejnych artykułów zaczynało być dla niej coraz bardziej przewidywalne, więc postanowiła pójść o krok dalej i założyła kanał na Youtubie. Na początku niestety nie było tak kolorowo, jakby się mogło wydawać i niejednokrotnie sprawiało to Kasi wiele trudności. Niezwykle istotnym i przełomowym momentem była nauka z kamerą, zaakceptowanie swojego głosu oraz zobaczenie się na filmach z całkiem to nowej perspektywy.

Co zatem popchnęło Kasię GANDOR W KIERUNKU YOUTUBE?

Jako pasjonatka nauki oraz wszelkich merytorycznych dyskusji, Kasia Gandor postanowiła od 2017 roku dzielić się wszelkimi naukowymi ciekawostkami na szerszą skalę. Od samego początku sama przygotowywała scenariusze do filmów, które potem montowała w całość. Każdy nowy film, jaki dodaje na YouTube jest niezwykle interesujący, ponadprzeciętny i co najważniejsze widać, że jest to jej niezwykła pasja oraz miłość. Potrafi poruszać się na różnorodnych obszarach, ale wszystkie zawsze mają jedną wspólną cechę łączącą w całość, czyli biologia. Kasia potrafi wyczarować nawet z najbardziej nudnego tematu ciekawy materiał, który potrafi wciągnąć widza do samego końca.

Co zatem ma takiego w sobie, że przyciągnęła do siebie już ponad 130 tys. obserwujących? Wydawać by się mogło, że  w XXI wieku bycie modelką jest pracą marzeń niejednej nastoletniej kobiety, jednakże Kasia pomimo swojej nienagannej figury i pięknej urody postanowiła iść w zupełnie innym kierunku.

Warto na koniec dodać, iż kanał YouTube posiada milionową liczbę osób, która codziennie publikuje różnorodne treści na swoich profilach. Przeważają tam głównie wątki lifestylowe z codziennego życia. Kasia Gandor postanowiła w sposób inteligentny i niezwykle inspirujący przekłuć swoją wiedzę na ekran z mnóstwem wartości, które są często pomijane w niezwykle szybkim tempie życia jaki w obecny czasach prowadzi każdy z nas.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł