Sylwia Nowak została mamą. podzieliła się zdjęciem dziecka i ujawniła imiona malucha.

Fot: instagram @sylvianovak_
5
(1)

Sylwia Nowak została mamą. Celebrytka podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym razem z partnerem tuli swoje nowo narodzone dziecko. Ponadto ujawniła, jakie imiona wybrała dla maluszka.

Sylwia Nowak z entuzjazmem dzieli się swoim życiem na Instagramie. Jest znana przede wszystkim z roli w serialu „Miłość na bogato”, ale równocześnie konsekwentnie dąży do kariery muzycznej. W lutym tego roku zaprezentowała okładkę swojego nowego singla, na której dumnie prezentowała swój ciążowy brzuszek. Wtedy napisała: „Chciałam podzielić się z wami moim 'szczęściem’. Od dziecka moje dwie największe marzenia to rodzina i muzyka, dlatego teraz chciałam właśnie przez muzykę podzielić się swoim 'szczęściem’.” Teraz to „szczęście” przybrało postać nowo narodzonego dziecka.

Sylwia Nowak urodziła. Dziecko otrzymało tradycyjne polskie imiona
Na profilu Sylwii Nowak na Instagramie pojawiło się zdjęcie z szpitala, na którym widać ją w towarzystwie partnera i świeżo narodzonego dziecka. Syn celebrytki przyszedł na świat 8 sierpnia i otrzymał dwa tradycyjne, polskie imiona.

Nasz długo oczekiwany syn nazywa się Stanisław (na cześć mojego dziadka) Zbigniew (ku czci taty męża), zwany Staś Zbyś. Urodził się w Dniu Matki, zawsze marzyłam, żeby zostać mamą… i od wczoraj w końcu rozumiem, jak wielka to miłość

— napisała radosna mama.

W komentarzach zalały ją gratulacje i życzenia zdrowia zarówno dla mamy, jak i dla malucha. Swoje życzenia zostawiły także m.in. Ada Fijał i Monika Goździalska.

Kiedy Sylwia Nowak podzieliła się informacją o swojej ciąży, przyznała, że razem z partnerem długo starali się o dziecko. „(…) W grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy przez trzy lata, w końcu się spełniło” — napisała kilka miesięcy temu. Teraz może w pełni cieszyć się macierzyństwem.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł