Kim jest Sylwia Nowak? [mąż, wiek, dzieci, instagram]

Fot: instagram @sylvianovak_
5
(3)

O tej ambitnej, młodej kobiecie zrobiło się głośno przy okazji premiery serialu „Miłość na bogato”. Choć sama premiera przyciągnęła rzeszę zaciekawionych widzów, serial nie sprostał oczekiwaniom i został skasowany po drugim sezonie. Co ciekawe, choć nadal niską, to występ Sylwii Nowak uzyskał najwyższą ocenę ze wszystkich artystów zaangażowanych w ten projekt. Dziś, po upływie 8 lat możemy sprawdzic, w jakim kierunku poszła jej kariera.

Sylwia Nowak Wiek, wzrost,

Aktorka urodziła się w 1988 roku i w maju świętowała 34 urodziny. Artystka jednak śladem wielu dzisiejszych kobiet, nie wygląda na swój wiek. Z pewnością branża, w której pracuje, skutecznie motywuje ją do dbania o siebie. Sylwia Nowak, choć rozwija z sukcesem karierę na kilku frontach, w tym modelingu, liczy zaledwie 165 centymetrów. To niewysoki wzrost jak na modeling, jednak jej ambicja i ciężka praca przewyższają sztywne wymogi tego biznesu.

Sylwia Nowak mąż.

Niewielu wie, że aktorka może używać teraz podwójnego nazwiska. Sylwia powiedziała sakramentalne „tak” Maciejowi Trębackiemu już w 2018 roku. 3 lata po hucznym weselu parę napotkała jednak ciężka próba. Teściowie Nowak zginęli w tragicznym wypadku, a jej mąż i szwagierka pogrążyli się w żałobie i rozpaczy. Sama artystka przyznawała, że była to bardzo trudna sytuacja dla jej rodziny, jednak cały czas stara się wspierać swoich bliskich. Są to sytuacja, na które nikt nas nie może przygotować, zwłaszcza gdy tak nagle odchodzą dwie najbliższe osoby. Sylwia Nowak w udzielonym wywiadzie przyznała, że jej teściowie byli dla niej drugimi rodzicami, była z nimi bardzo związana i miała wspaniałe relacje. Z tego też powodu postanowiła wydać utwór w drugą rocznicę ich odejścia zatytułowany „Brak”.

Instagram

Przedsiębiorcza i pracowita artystka prowadzi również swoje media społecznościowe. W roli influencerki stawia na razie niepewnie kroki, jednak wciąż powiększające się grono jej fanów, które obecnie wynosi blisko 210 tys. polubień na insta, z pewnością ośmiela Nowak do kolejnych działań i projektów. Sylwia dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z podróży, fotkami z bliskimi czy kulisami pracy. Choć pochodzi ze starszej generacji millenialsów, nie ustępuje urodą, figurą czy zmysłem estetycznym młodszym koleżankom w branży.

Sylwia Nowak – utwory

Piosenki artystki różnią się stylem i atmosferą, co całkowicie odzwierciedla samą Nowak. Jest zarówno aktorką, która wciela się w wiele ról jak w „badboy”, „Wkręceni” czy „Pierwsza miłość”, ale też jak kameleon potrafi wejść w rolę profesjonalnej modelki i oczywiście też piosenkarki. Swoją bardziej wrażliwą naturę uzewnętrzniła we wspomnianym wyżej utworze „Brak”. Bardziej figlarną i taneczną stronę odsłoniła w singlu „Me gusta”, który przebił milion wyświetleń na youtubie. Jest autorką też wakacyjnego kawałka „tańcz ze mną”, który z pewnością rozgrzał nie jedną parę na parkiecie.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł