Popularny bloker potu, Medispirant – opinie i uwagi klientów

0
(0)

Medispirant jest przystępnym cenowo, profesjonalnym blokerem potu, który wg opisu producenta idealnie sprawdza się dla tych osób, którym inne, standardowe środki przeciw poceniu nie pomogły i okazały się niewystarczające. Czy rzeczywiście? Sprawdzamy!

Medispirant opinie – co mówią klienci?

W internecie można dziś znaleźć wiele opinii osób, które miały już okazję korzystać z tego antyperspirantu i chętnie podzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Największą jak dotąd bazę takich ocen, rekomendacji lub uwag, co do działania preparatu, można znaleźć na Ceneo. W tej chwili jest ich tam prawie pięćset, więc Ci, którzy zastanawiają się nad zakupem, mogą swobodnie sprawdzić „co w trawie piszczy”.

Producent zwraca uwagę na następujące cechy blokera:

  • Minimalizuje i eliminuje wydzielanie potu na długi czas
  • Zapobiega podrażnieniom skóry
  • Nie zawiera zbędny substancji zapachowych
  • Nie posiada w składzie alkoholu
  • Należy go używać na noc, wyłącznie na czystą i suchą skórę (!)
  • Po użyciu nie powinno się kolejnego dnia wprowadzać na skórę żadnych innych antyperspirantów

Co na to użytkownicy? Jak medispirant zbiera opinie w związku z w/w?

W skali wystawionych produktowi ocen: 79% klientów ocenia produkt na maksymalną skalę (5), 13% daje mu mocną czwórkę, 3% trójkę, 1% wystawia ocenę 2, a o najgorszych wrażeniach, na notę jeden mówi ledwie 4% klientów. Trzeba przyznać, że jak na produkt profesjonalny w tak niskiej cenie (12-25 zł), medispirant oceniany jest co do skuteczności wyjątkowo dobrze.

Klienci podkreślają jego skuteczność w blokowaniu wydzielania potu, dodając, że wystarczy użyć go dwa, trzy razy w tygodniu, by zapomnieć o problemie nadmiernego pocenia. Część zwraca uwagę, że ich skóra potrzebowała kilku tygodniu stosowania środka, żeby rzeczywiście zauważyć istotne zmiany i móc ocenić go na plus. Zaletą jest też duża wydajność – mimo małego opakowania, sposób jego użycia i dawkowanie sprawiają, że starcza na długo. Uwagi od użytkowników to z kolei częste pojawianie się podrażnień skóry, przy czym ciekawostką jest fakt, że nakładanie produktu wprost na konkretne miejsca powoduje te podrażnienia częściej niż jeśli odrobinę środka rozetrze się najpierw w palcach, a dopiero później nałoży na skórę. Ważne, i to powtarza się w opiniach często: nie należy zapominać, że w odróżnieniu od innych preparatów, medispirant używa się na noc!

Na koniec, warto pamiętać, że organizm każdego z nas, podobnie jak i jego potliwość, skłonność do podrażnień czy wrażliwość, są zupełnie inne, dlatego trzeba liczyć się z tym, że własna ocena mediperspirantu może być różna, dla różnych osób. Najlepiej sprawdzić ją samemu!

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł