Paznokcie cieliste- inspiracje i pomysły. 

0
(0)

Paznokcie cieliste to inaczej paznokcie w kolorze nude. Czym charakteryzuje się nude? Jest to kolor, który ma być jak najbardziej zbliżony do nagiej skóry. Stąd też wynika tak duża rozbieżność, jeśli chodzi o paletę barw nude. Będzie ona zawierała zarówno jasne róże jak i lekkie brązy. Niezależnie od tego, na jaki konkretnie odcień się zdecydujemy, popularne nudziaki pasują każdemu i w każdych okolicznościach. Sprawdzą się zarówno w biurze o dość ściśle określonym dress code jak i na co dzień w każdej stylizacji. To również idealna propozycja dla młodych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z manicure i nie chcą od razu stawiać na mocne kolory. Jeśli chcesz zobaczyć nasze pomysły na urozmaicenie nudziaków, koniecznie przeczytaj dalej.

Paznokcie cieliste z czernią.

Świetnym pomysłem na zaakcentowanie manicure w odcieniu nude jest przełamanie go czernią. Bardzo popularną stylizacją od wielu lat jest przyozdobienie płytki pomalowanej cielistym kolorem uroczą, czarną kropeczką. Umieszcza się ją na dole, na samym środku paznokcia. Kolejną propozycją jest specyficzny rodzaj french. Kolorem podstawowym będzie wybrany przez nas odcień nude. Zamiast białych końcówek postawimy tu jednak na czarne wykończenie. Końcówki mogą być zarówno klasycznie zaokrąglone jak również ostro ścięte. 

Paznokcie cieliste z brokatem.

Jeśli chcemy sprawić, że nasz cielisty manicure będzie bardziej rzucał się w oczy, ale pozostanie klasyczny to nic prostszego. Wystarczy, że nasz nude przełamiemy brokatowym akcentem. Świetnie sprawdzi się tu złoto. Ta idealna kombinacja zdaje egzamin przy każdej okazji Dwa urocze, ukośne paseczki na serdecznym palcu to chyba najbardziej klasyczna wersja. Popularne jest także posypywanie paznokci delikatnym złotem. Oczywiście obydwa warianty stylizacji można wykonać z powodzeniem przy użyciu srebra. Wybrany kolor zależy tylko od naszych upodobań i reszty stylizacji.

Paznokcie cieliste w kropki.

Cielisty kolor na paznokciach to idealny podkład dla ponadczasowych groszków. Najdelikatniejszym wariantem są białe lub czarne, drobne kropki na naszych nudziakach. Popularne są jednak także kropki we wszystkich kolorach tęczy. To stylizacja uwielbiana głównie przez nastolatki. 

Paznokcie cieliste jako podkład dla odważnych wzorków. 

Czy beżowe paznokcie muszą być delikatne? Absolutnie nie! Paznokcie cieliste to idealny podkład dla odważniejszych wzorków. Wspaniale prezentuje się na nich choćby czarno-brązowa panterka. Nudziaki to też wspaniała baza dla wszelkiego rodzaju zdobień wykonanych przy użyciu folii holo, efektu lustra czy też pyłków. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł