Neonowe paznokcie – modne propozycje

Nailbar Neon. Original public domain image from Wikimedia Commons
0
(0)

Choć pogoda jeszcze na to nie wskazuje, to lato zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim czas szalonych zabaw, przygód a także eksperymentów. Pandemia powoli mija I nikt na razie nie spodziewa siępowrotu obostrzeń, będzie zatem wiele miejsc do testowania swoich modowych wyborów. A czy jest łatwiejsza zmiana do wykonania niż zmiana koloru na paznokciach? Zamieńmy wiosenne pastele na szalone neonowe paznokcie I zobaczmy co się stanie!

Neon ożywi każdą stylizację. 

Czasy są bardzo sprzyjające dla wszystkich fanatyczek zdobienia paznokci. Wszystkie możliwe kolory są na wyciągnięcie ręki – prawie na każdym rogu znajdziemy drogerię a tam masę kosmetyków w przystępnych cenach. Jeśli nasze umiejętności wychodzą poza zwykłe opiłowanie płytki I naniesienie lakieru, albo po prostu chcemy rozwinąć nasze umiejętności, możemy skomponować własne mini studio kosmetyczne. Od lamp, top coatów, magicznych pyków zmieniających kolor lakieru pod wpływem światła po wyszukane odżywki, płytki ze wzorami I setki innych sposobów na wykorzystanie naszej kreatywnosci. 

Moda to zabawa. 

Co zatem wybrać? Co może być najnowszym krzykiem mody a co kompletnym faux pa? Tego nikt nie przewidzi, zatem nie powinniśmy się tym przejmować I po prostu rzucić się w wir testowania w czym czujemy się najlepiej. Nie przejmujemy się trendami, one są dla nas, nie my dla nich! Neonowe paznokcie to w końcu nie tylko jedna warstwa wściekle pomarańczowego koloru, który dla niektórych może wyglądać tanio I nieciekawie. Możemy na paznokcie nanieść abstrakcyjne wzory w szalonych kolorach pasujących do butów czy torebki – color matching nigdy nie wyjdzie z mody! 

Kilka pomysłów
Nadal popularne są tak zwane ombre paznokcie – czyli dwa kolory, jeden przechodzący w kolejny. Oczywiście w wersji neonowej. Możemy wykonać drpaieżny zwierzecy print jak paski tygrysa czy zebry, również w niecodziennych kolorach, które zwrócą na nas uwagę w największym nawet tłumie. Popularne marble w dzikich neonowo zielonym I czerwonym kolorze to też świetny pomysł na ubarwienie naszej stylizacji na festiwalu. Możemy sprobowaćteż różnych długości czy kształtów naszych paznokci – od tych szalenie długich do uroczo krótkich I wygodnych. Możemy spróbować je ozdobić również gotowymi naklejkami, kolarikami czy cykoriami. Specjalne kleje I utrwalacze nie pozwolą im się ruszyc nawet na milimetr podczas szalonej imprezy. Nie bójmy się oceny innych, ważne żeby nam się podobało. A jeśli nie będzie – zawsze możemy je szybko zmyć I pomalować w inny sposób.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł