Kwiat Jabłoni, czyli razem można więcej.

0
(0)

Kwiat Jabłoni tworzy para młodych ludzi Katarzyna i Jakub Sienkiewiczowie. Nie jest to jednak małżeństwo, lecz rodzeństwo. Choć nie lubią mówić o słynnym ojcu i budują swoją karierę z dala od jego spuścizny, to faktem jest, że są dziećmi frontmana legendarnych Czerwonych Gitar – Kuby Sienkiewicza. Zespół radzi sobie doskonale bez promocji znanych przyjaciół ojca. Choć razem można więcej, nie warto budować swojej przyszłości na przeszłości innych.

Koncerty

Rok 2022 okazał się przełomowy w walce z pandemią. Odrzuciliśmy na reszcie maseczki i wszystko wskazuje na to, że najgorsze jest za nami. Odwilż następuje też w kontekście imprez masowych a w tym oczywiście koncertów. Stęsknieni fani i jeszcze bardziej stęsknieni twórcy, z nadzieją patrzą w przyszłość. Nie inaczej jest z Kwiatem Jabłoni, muzycy nie przestawali tworzyć i ciężko pracować w okresie epidemii. Dzięki temu możemy teraz słuchać nowych kawałków i wykupować bilety na nadchodzące koncerty. W wakacje zespół ma wypełniony cały grafik. Warto śledzić oficjalną stronę, by na bieżąco być gotowym na kolejne event.

Współpraca z sanah.

Kto nie zna sanah, ten prawdopodobnie nie śledzi trendów muzycznych. Ta młodziutka wokalistka w ostatnich dwóch latach zdobyła ogromną popularność krążkami, z których głównie dwa single – „Kolońska i szlugi” oraz „Tyś płakała” wywindowały artystkę do pierwszej ligi polskich muzyków. Nic więc dziwnego, że wielu piosenkarzy chciało z nią współpracować. Tymi szczęśliwcami byli między innymi Igor Herbut czy Artur Rojek. Również Kwiat Jabłoni zdecydowali się połączyć siły z piosenkarką. Pierwszy wspólny utwór pojawił się na płycie „Uczta”, jednak artyści zapowiedzieli kolejne wspólne projekty. Katarzyna Sienkiewicz przyznała, że od wypuszczenia wspólnych kawałków z sanah, słyszy swoje piosenki w radiu dużo częściej. Nie ma dziś chyba lepszej miary sukcesu niż ilość odtworzeń danej piosenki na youtubie, a tych zespół może sobie pogratulować.

Męskie Granie 2022.

Kwiat Jabłoni w tym roku może się poszczycić obecnością na corocznym festiwalu Męskie Granie, które organizowane jest już od 13 lat. Zespół musiał napisać i skomponować piosenkę oraz nagrać do niej teledysk co z sukcesem wykonali. Występ na tym evencie w charakterze orkiestry to z pewnością duży sukces dla zespołu. Kwiat Jabłoni w wywiadzie z Kamilem Paciorkiem przyznali, że dopiero w tym roku poczuli swego rodzaju spełnienie oraz brak wstydu przed tym, co robią. W głowie każdego artysty z pewnością tlą się zwątpienie i strach przed oceną odbiorcy, wątpliwości dotyczące swojego talentu i swojej sztuki. To na pewno wspaniałe uczucie dla muzyków, którzy są przecież swoimi najzacieklejszymi krytykami, że czują się wreszcie pewnie z tym, co robią. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł