Kim jest Natalia Karczmarczyk?

0
(0)

Natalia Ewa Karczmarczyk urodziła się w Siemianowicach Śląskich I swoją przyszłość początkowo wiązała z karierą lekarza. Zdawała maturę dwa razy, by dostać się na medycynę, jednak bez sukcesu. Drugą jej pasją była grafika, którą też chciała tworzyć. Chodziła do szkoły plastycznej i lubiła tworzyć artystyczne projekty. Obie te drogi jednak się nie spełniły, życie miało inny plan dla Natsu, która dziś jest jedną z najpopularniejszych kreatorek internetowego contentu.

Natalia Karczmarczyk – Wiek

Tiktokerka urodziła się w 1997 roku, obecnie ma 24 lata. Choć Natalia Karczmarczyk nie jest jedną z najmłodszych twórczyń internetowych – urodzona w latach 90 na tik toku jest określana jako “starsze pokolenie” to na koncie ma niesamowite sukcesu I nic nie zapowiada, by miało nie być kolejnych. Portal networthpost.org wycenia jej wartość na dwa miliony dolarów. Liczne kampanie reklamowe, stale rosnące media społecznościowe oraz regularne występy z ekipą team X sugerują, że jej kariera może się dalej rozwijać I młodsza konkurencja nie stanie jej na drodze.

Natalia Karczmarczyk – Instagram

Natalia Karczmarczyk vel Natsu prowadzi karierę całkowicie w internecie. Na instagramie zebrała ponad 1,6 miliona obserwatorów – to ogromne zasięgi, które gwiazda regularnie wykorzystuje, biorąc udział w kampaniach sprzedażowych i promocyjnych: od kosmetyków, ubrań, biur podróży I hoteli. Artystka nie ukrywa, że jej największą inspiracją jest Kylie Jenner. Odzwierciedlenie tych inspiracji znajdziemy oczywiście na Instagramie, który jest głównym medium dla kariery obu gwiazd. Ciemne włosy, wydatne usta I odważne zdjęcia to znaki rozpoznawcze, które znajdziemy na profilach obu bizneswomen. Zmysł do biznesu I umiejętność tworzenia ciekawych materiałów oglądanych przez miliony to również wspólny mianownik obu Pań. Trzeba brać przykład I wykorzystywać swoje talenty.

Natalia Karczmarczyk – Zdjęcia

Rok temu w kwietniu 2021 roku polski internet a głównie fani Natsu I grupy team X doznali niemałego wstrząsu. Do sieci wyciekły intymne zdjęcia Natsu. Natalia Karczmarczyk 7 maja 2021 opublikowała swój komentarz, w którym wyjaśniła, że zdjęcia pochodzą sprzed 4 lat, zatem w momencie ich zrobienia gwiazdka miała zaledwie 19 lat. Nie odniosła się, w jaki sposób ani po co powstały. Wystosowała jedynie apel, by ich nie rozpowszechniać oraz nie oceniać jej przez ich pryzmat. Dociekliwi fani ustalili, że zdjęcia pochodzą rzekomo z czasów, gdy influencerka pracowała na tak zwanych rozbieranych kamerkach. Natsu nie odniosła się jednak do tych informacji. Szczerze przyznała, że kocha swoje życie I to, co robi aktualnie I nie chciałaby tego stracić z powodu błędów przeszłości. Każdy z nas bowiem jakieś błędy w swoim życiu zrobił.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł