Kim jest Aneta Zając? WIEK, PArtner, Dzieci

0
(0)

Aneta Zając to aktorka, osobowość telewizyjna uzdolniona tanecznie i muzycznie – wygrała popularny talent show „Taniec z gwiazdami” oraz występowała w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Popularność przyniosła jej też główna rola w serialu „Pierwsza miłość”. Celebrytka jest też dumną mamą bliźniaków urodzony w 2011 roku. Robert i Michał są jej oczkiem w głowie. Jednak związek z ich ojcem, Mikołajem Krawczykiem odcisnął swego rodzaju piętno na aktorce. Para była razem przez 7 lat a rozstali się niedługo po przyjściu na świat ich dzieci. 

Aneta Zając – Wiek

Aktorka urodziła się w kwietniu 1982 roku, zatem za kilka dni będzie świętować swoje 40 urodziny. Mimo aktywnego trybu życia przy dwójce chłopców, Zając od kilku lat narzekała na swoją figurę. Choć nigdy nie cierpiała na nadwagę, dodatkowe kilogramy tu i tam skutecznie potrafią odebrać pewność siebie każdej kobiecie, szczególnie takiej która na co dzień jest oceniana pod kątem swojego wyglądu. Aktorka jednak zaparła się i z niewielką pomocą specjalistów schudła ponad 10 kilogramów! 

Aneta Zając – Instagram

Swoją metamorfozę skrzętnie dokumentuje w mediach społecznościowych, głównie instagramie, gdzie śledzi ją ponad 250 tysięcy obserwatorów. Choć aktorka nie publikuje zdjęć regularnie, to jej fani mogą liczyć update’y projektów, życia osobistego, czasem znajdą się nawet fotki synów jednak zawsze z odwróconymi twarzami – aktorka jak wiele koleżanek z branży dba o prywatność swoich dzieci. Zwłaszcza że ich temat, a także temat związku Anety Zając z ich ojcami przez lata nie schodził ze stron gazet. Powstało wiele teorii i spekulacji dotyczących tej relacji. Ponoć Mikołaja odbiła jej Agnieszka Włodarczyk – czy jednak można odbić 30-letniego faceta? W końcu mają swoje własne rozumy, w tym wieku już całkowicie ukształtowane. Nie mniej jednak jednego na profilu Anety nie uświadczymy – zdjęć jej obecnego partnera. 

Aneta Zając – Partner 

Przyjaciele, jak i sama zainteresowana potwierdza, że nie jest już sama, a jej serce ponownie mocniej zabiło dla pewnego mężczyzny. Bardziej spostrzegawczy obserwatorzy mogli się tego domyślić – metamorfoza związana z wagą, a także rzucenie papierosów, którymi od jakiegoś czasu chwali się artystka mogły być wskazówkami. Żadne źródła nie informują jednak, kim jest wybranek gwiazdy „Pierwszej miłości”. Z jedynego opublikowanego przez aktorkę zdjęcia, które przedstawiało tył mężczyzny, możemy wnioskować, że jest silny i doskonale dogaduje się z jej synami. Oby Aneta Zając znalazła wreszcie szczęście, na które przecież każdy zasługuje. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł