Kim jest justyna nagłowska?

(fot. instagram.com)
0
(0)

Dziennikarka, autorka podcastów Matka też człowiek i Nagłowska na głos, współwłaścicielka odzieżowej marki Flawless. Od 9 lat związana ze znanym aktorem – Borysem Szycem. Mama trójki dzieci. Poznajcie Justynę Nagłowską – kobietę o niesamowitym apetycie na życie!

Justyna Nagłowska – kto to?

Justyna Nagłowska z wykształcenia jest dziennikarką i reżyserką. Niegdyś była nawet asystentką Krystyny Jandy. Oprócz tego jest współzałożycielką marki Flawless, która zajmuje się projektowaniem ubrań dla kobiet. Jest także autorką podcastów Matka też człowiek oraz Nagłowska na głos, za pośrednictwem których wspiera i motywuje kobiety na drodze rozwoju i zrozumienia swoich emocji.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc — historia związku

Historia miłości Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca jest dość nietypowa. Para poznała się w 2002 roku na planie Teatru Telewizji, gdy aktor miał 23 lata, a Justyna 21. Nagłowska była wtedy asystentką Krystyny Jandy przy spektaklu Porozmawiajmy o życiu i śmierci, a Szyc grał syna słynnej aktorki. Między nimi szybko zaiskrzyło, jednak ich związek przetrwał zaledwie rok, z racji tego, że aktor był w tym czasie mocno skupiony na sobie. Potem Nagłowska wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci, a Szyc związał się z inną kobietą i został ojcem.

Mimo tych wydarzeń, oboje nigdy o sobie nie zapomnieli. Pewnego razu, gdy Justyna zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym według Szyca można było zobaczyć, że jest samotna i smutna, aktor postanowił do niej wysłać wiadomość.

Siedziała sama na wydmie […] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie powróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo – zwierzył się aktor w magazynie Pani w wywiadzie Magdaleny Kuszewskiej.

Mimo tego nawet wtedy ich związek nie należał do najłatwiejszych. Nagłowska, która była wtedy w trakcie rozwodu, zmagała się z depresją i nie wierzyła, że może ją jeszcze coś dobrego spotkać. Szyc z kolei często imprezował do białego rana i zdarzały mu się chwile, gdy nie trzeźwiał przez kilka dni.

Borys raz był, a raz go nie było. Miał problemy z alkoholem, zdarzały się nam konflikty. Czuliśmy jednak, że się kochamy i chcemy być razem. Ale pojawił się taki moment, że nie miałam już siły. W końcu każde z nas rozpoczęło swoją drogę do wyzdrowienia: on na terapii dla uzależnionych, ja dla współuzależnionych. Trudny był to czas. Mnóstwo znajomych nam wtedy odpadło po drodze, bo nie mogli zrozumieć, że jak to, Szyc nie „używa”? Kiedy on zaczął wychodzić z nałogu, między nami układało się coraz lepiej — zapewniła Nagłowska.

W ich związku jednak nie zawsze bywało różowo. Jednak tym, co go scaliło, była ciągła walka o miłość. A później wzajemne wsparcie, bez rezygnacji z siebie.

Przy Borysie uwierzyłam w siebie mocniej, nie tylko jako człowiek, ale również jako kobieta. Inaczej się ubieram, czeszę, maluję. Podkreślam swoją kobiecość – mówiła w jednym z wywiadów Nagłowska.

1 stycznia 2019 roku, za pośrednictwem Instagrama, para poinformowała swoich fanów, że zdecydowali się pójść o krok dalej. Znany aktor oświadczył się swojej wybrance, a ona bez chwili zawahania zgodziła się zostać jego żoną. Ślub odbył się w 2019 roku na hiszpańskiej wyspie Es Vedra, z dala od mediów i błysków fleszy. Trzy miesiące później para powitała na świecie syna Henia.

Aktualnie zakochani mieszkają w domu aktora na Saskiej Kępie razem z dwiema córkami Justyny z poprzedniego związku – Franciszką i Stefanią, z córką aktora – Sonią, oraz wspólnym synkiem Heniem.

Justyna Nagłowska — Instagram

Justyna Nagłowska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jus_naglowska. Obserwuje ją tam 104 tysiące użytkowników tego serwisu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł