Kim jest Joanna Liszowska? Wiek, mąż, dzieci

5
(1)

Dwie dekady temu, na początku lat 2000 triumfy święciły kobiety o wręcz androgenicznej budowie jak Kate Moss, Christina Aguilera czy Victoria Beckham. Chudość była wyznacznikiem piękna i pozwalała zrobić karierę. Na szczęście były wśród uzdolnionych kobiet również takie, które nie poddawały się presji chudości i za wszelką cenę pozostawały sobą. Takimi wyjątkami były Shakira, Beyonce, Melissa McCarthy. Na naszym rodzimym podwórku takimi niestandardowymi, niefiligranowymi kobietami, które dzięki talentowi zyskały sympatię widzów bez głodzenia się i morderczych treningów była Krystyna Janda czy Joanna Liszowska. 

Joanna Liszowska – wiek, wzrost, waga – piękno nie zna tych miar.

Joanna urodziła się w 1978 roku, obecnie ma 44 lata. W ciągu tych lat udało jej się rozwinąć karierę filmową, telewizyjną, założyć rodzinę, napisać poradnik i wziąć udział w kilku talent show jak np. „Twoja twarz brzmi znajomo”. Gwiazda „Przyjaciółek” przez lata przeszła kilka sporych metamorfoz, jeśli chodzi o swoją wagę i formę. Aktorka obecnie nie jest na żadnej diecie, o siebie dba poprzez uprawianie różnego rodzaju aktywności sportowych. Aktorka wyjawiła również dokładne liczby – przy wzroście 175 cm waży 67 kilogramów. W podejściu do kobiecości i wyglądu jest zwolenniczką wygody, swobody i przyjemności. 

Joanna Liszowska – dzieci. 

Aktorka od 2009 roku była w związku ze szwedzkim, 10 lat starszym od niej biznesmenem Olą Serneke. Szwed był właścicielem prosperującej firmy budowlanej, a jego majątek wyceniano na blisko 200 milionów szwedzkich koron. Para postanowiła sformalizować związek zaledwie po roku randkowania. Ślub i huczne wesele odbyło się w 2010 roku w Bydgoszczy. Rok później na świat przyszła pierwsza córka aktorki – Emma, a jeszcze dwa lata później Stella. Obecnie dziewczynki mają kolejno 11 i 9 lat. Małżeństwo artystki jednak nie przetrwało. Mimo że Liszowska stawała na głowie, latając między Polską a Szwecją i próbując prowadzić zarówno karierę w ojczyźnie, jak i życie rodzinne w Szwecji, to niestety po 8 latach małżeństwa para wzięła rozwód. Artystka nie skomentowała przyczyn, jednak jej mąż udzielił wywiadu polskim mediom, biorąc na siebie winę za rozpad rodziny.

Joanna Liszowska – Instagram

Aktorka prowadzi swoje konto na instagramie, na którym zebrała blisko 200 tysięcy obserwujących. Nie uświadczymy tam raczej zdjęć rodziny aktorki, dzieli się jednak swoimi zdjęciami bez makijażu, bez filtrów gdzie możemy podziwiać jej kobiecość w najlepszym wydaniu – naturalnym, bez zbędnych filtrów, gorsetów, za to wśród przyjaciół, kolegów z pracy czy na łonie natury.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł