Dlaczego seria LEGO® Marvel jest idealna dla młodszych i starszych fanów komiksów?

0
(0)

Miłośników superbohaterów nie brakuje. Zarówno całkiem młodzi, jak i dorośli fani kultowych filmów Marvela ucieszą się z wyjątkowych zestawów z serii LEGO® Marvel. Dostarczają one mnóstwa okazji do twórczej zabawy, a na dodatek mogą łączyć pokolenia! Warto zatem zapoznać się z najpopularniejszymi zestawami, wśród których znajduje się wiele ciekawych propozycji na prezent.

Wspaniały model Hulkbuster: bitwa o Wakandę

Hulkbuster: bitwa o Wakandę z serii LEGO Marvel ucieszy każdego ośmiolatka, który jest zafascynowany filmem „Avengers: Wojna bez granic”. Model ten bez wątpienia spodoba się także dorosłym fanom tego dzieła. Jest on złożony dokładnie z 385 elementów, a każdy z nich spełnia rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. Budowanie z nich to doskonała okazja do zabawy, zarówno solo, jak i w gronie rodziny oraz przyjaciół. Pociecha będzie miała możliwość poruszania figurką, a wszystko to dzięki wielu przegubom, w które została wyposażona. Po złożeniu posiada ona wysokość zaledwie 15 centymetrów, co umożliwia zabranie jej ze sobą w wakacyjną podróż, a także na nocowanie u kolegi czy koleżanki z klasy. Do zestawu Hulkbuster dołączone są cztery minifigurki. Dzięki nim, zabawa będzie bez wątpienia jeszcze bardziej ekscytująca. Głowa jednej z minifigurek umożliwia transformację w zielonego Hulka. Bezpłatna aplikacja LEGO Builder, którą dziecko może zainstalować na swoim tablecie lub smartfonie umożliwia zapisywanie postępów, a także czerpanie cennych wskazówek dotyczących budowania.

Koniec gry – ostateczna bitwa

Koniec gry – ostateczna bitwa to kolejny wspaniały zestaw z serii LEGO Marvel. Jest on dedykowany każdemu dziesięciolatkowi, ale ucieszą się z niego także starsze dzieci. Jego złożenie będzie wymagało skupienia oraz cierpliwości, ponieważ pociecha musi połączyć ze sobą dokładnie 794 elementy. Kiedy się to uda, poczuje jednak ogromną radość i satysfakcję. Zestaw ten zachwyci przede wszystkim małych fanów filmu „Avengers: Koniec gry”. Składa się aż z siedmiu postaci, które mogą wziąć udział w legendarnym i ostatecznym starciu. Wśród nich znalazły się między innymi Kapitan Marvel, Okoye oraz Walkirii. Dziecko na pewno ucieszy się z faktu, iż zestaw ten został wyposażony w ukryte niespodzianki! Mowa tu aż o czterech kultowych przedmiotach inspirowanych filmem Avengers. Są to szczur otwierający portal, tarcza Kapitana Ameryki, jak również kamień czasu i młot potężnego Thora. Model może stanowić ciekawą dekorację dziecięcego pokoju, zwłaszcza że posiada imponującą wysokość 30 centymetrów. Dziecko na pewno ucieszy się, jeżeli w bliskiej przyszłości dołączy do niego LEGO Iron Man.

Mechaniczna zbroja Rocketa zachwyci każdego fana

Mechaniczna zbroja Rocketa stanowi kolejny zestaw, który może okazać się wspaniałym podarunkiem dla sześciolatka zafascynowanego uniwersum Marvela. Złożony z zaledwie 98 elementów powinien zostać dość szybko skonstruowany. Figurka jest w pełni funkcjonalna, ponieważ malec ma możliwość poruszania jej nogami, palcami oraz całymi dłońmi. Ponadto, Rocket może w każdym momencie znaleźć się we wnętrzu kokpitu mecha. Ten wyjątkowy model po złożeniu posiada wysokość 11 centymetrów, co pozwala uznać go za wyjątkowo praktyczną zabawkę.

Majestatyczne Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki

Seria LEGO Kapitan Ameryka również posiada spore rzesze fanów. Dlatego też, mnóstwo sześciolatków ucieszy się z zestawu Motocykle Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki. Jest to zestaw składający się z zaledwie 130 elementów, a więc jego skonstruowanie nie powinno zająć zbyt wiele czasu. Dzięki modelom pociecha będzie mogła odtworzyć swoje ulubione sceny z popularnego filmu „Avengers: Czas Ultrona”. Co ciekawe, figurki bez problemu można odczepić od pojazdów. Oznacza to, że dziecko może zrealizować jeszcze więcej pomysłów, które podpowie mu bujna wyobraźnia. Warto także dodać, że w motocykle wbudowana została broń, a więc zarówno Kapitan Ameryka, jak i Czarna Wdowa zyskują możliwość obrony oraz ataku. Superbohaterowie zostali również wyposażeni w tarczę oraz pałkę. Zestaw bez większych trudności można przenieść w dowolnie wybrane miejsce, ponieważ posiada on zaledwie 4 centymetry wysokości, 8 centymetrów długości oraz 4 centymetry szerokości.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł

Tagged with: