Beżowe paznokcie hybrydowe- inspiracje i sposób wykonania.

0
(0)

Beżowe paznokcie to klasa sama w sobie. Odwieczny symbol elegancji. Nie ma osoby, której nie pasują beżowe kolory na dłoniach. Nie ma tu znaczenia kształt czy długość paznokci ani odcień beżu, których przecież mamy dziesiątki. Jeśli chcesz zobaczyć nasze inspiracje oraz dowiedzieć się, jak krok po kroku je wykonać, koniecznie czytaj dalej.

Beżowe paznokcie hybrydowe – klasyczna wersja.

Minimalizm jest obecnie na czasie, więc nie ma nic lepszego, niż klasyczne, beżowe paznokcie. Jeśli zależy nam na urozmaiceniu naszej stylizacji, możemy zdecydować się na różne odcienie beżu na każdym paznokciu. Wykonanie:

  1. Przygotowanie płytki paznokcia. 

Płytkę paznokcia przed stylizacją należy odpowiednio odtłuścić preparatem a następnie zmatowić bloczkiem. To też odpowiedni moment na nadanie paznokciom pożądanego kształtu. Na zmatowioną płytkę nakładamy primer. 

  1. Nałożenie bazy.

W tym kroku nakładamy na płytkę pierwszą warstwę bazy hybrydowej. Powinna być ona jak najcieńsza. Następnie utwardzamy. Druga warstwa bazy ma być budująca- nadajemy naszej płytce odpowiedni kształt i uzyskujemy tak zwaną ,,krzywą C”.

  1. Nałożenie koloru.

W tym kroku nakładamy odpowiednio dwie lub trzy cienkie warstwy kolorowego lakieru, w zależności od krycia. Każdą z nich utwardzamy w lampie. 

  1. Nałożenie topu.

W ostatnim kroku nakładamy cienką warstwę topu, który utwardzamy w lampie. Jeśli używamy topu z warstwą dyspersyjną, całość przecieramy cleanerem. 

Beżowe paznokcie hybrydowe – wzór sweterka.

Wzór, który idealnie pasuje do odcieni beżu to tak zwany sweterek. To zdobienie ma przypominać strukturą dzianinę grubego swetra. Sposób wykonania zmienia się tylko, jeśli chodzi o krok trzeci. Po nałożeniu i utwardzeniu wszystkich warstw koloru bazowego przystępujemy do zdobienia. Cienkim pędzelkiem nakładamy na płytkę wzór przypominający strukturę swetra. Utwardzamy całość i na poprzednio utworzony wzór nakładamy kolejne warstwy lakieru tak, by nasz wzór stał się trójwymiarowy. 

Beżowe paznokcie hybrydowe – ombre.

Trzecią propozycją beżowych paznokci jest ombre. W odcieniach beżu wygląda ona wyjątkowo elegancko. Możemy zdecydować się zarówno na ombre w ciemniejszych barwach jak również połączenie beżu z bielą. Jeśli chodzi o wykonanie, do klasycznego schematu musimy dodać jedynie wykonanie samego ombre. W tym wypadku, w punkcie trzecim wykonujemy wszystko jak zwykle. Następnie gąbeczką lub specjalnym pędzelkiem nakładamy następny kolor od 1/3 wysokości płytki- im wyżej, tym intensywniejszy ma być drugi kolor. Tak stworzymy płynne przejście. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł