Tatuaż na piersiach – inspiracje na zmysłową ozdobę ciała

0
(0)

Tatuaże w dawnych czasach były w głównej mierze powiązane z rytualnymi obrzędami. Obecnie są nie tylko niezwykle modne i efektowne, ale mogą stanowić istne dzieła sztuki na ciele. Najpopularniejsze zdobienia wykonywane są w kolorze czarnym. W mniejszym stopniu wybierane są warianty kolorystyczne z bielą bądź wielokolorowe formaty. Nie można zapomnieć w żadnym wypadku po wykonanej usłudze o odpowiedniej pielęgnacji. Należy w tym wypadku zakupić specjalistyczny produkt do gojenia się tatuowanego miejsca, a następnie co kilka godzin przemywać ten obszar ciała i zabezpieczać go cienką warstwą produktu pielęgnacyjnego.

Warto zaznaczyć, że:

  • wybór wizji jest niezwykle różnorodny i nieskończony,
  • każda opcja oraz styl jest w pełni dopasowany do wskazanej części ciała,
  • szkic może ulec niewielkiej deformacji w przypadku zmiany parametrów ciała,
  • nietuzinkowy szkic nadaje sensualności oraz uwodzi.

 Tatuaż na piersiach – dla kogo?

Tatuaże stały się już naszą codziennością i nikogo w obecnych czasach nie dziwi osoba z jednym delikatnym symbolem bądź całkowicie wytatuowanym obszarem ciałą. Kobiety uwielbiają nie tylko eksperymentować ze swoim wyglądem, ale i również ciałem. W ten sposób pragną podkreślić swoją osobowość oraz kobiecą seksualność. Sztuka nazwana body art przyciąga spojrzenia płci przeciwnej, jednocześnie pobudzając zmysły. Jest idealną alternatywą dla kobiet, które w sposób niebanalny chcą się wyróżnić na tle innych. Tatuaż można eksponować w stroju kąpielowym lub innych częściach garderoby bądź całkowicie pozostawić go tylko dla swojej drugiej połówki.

Tatuaż na piersi – jaki wzór wybrać?

  •  mandale – stanowią pewnego rodzaju amulet, który ma za zadanie emanować pozytywnymi wibracjami i pomagać w osiąganiu zamierzonych celi. Za jej pomocą można przyciągać miłość, pieniądze, zdrowie oraz sukces.
  • napisy w różnych językach – pozwalają na tworzenie subtelnych i niezwykle pięknych sentencji na piersiach. Najpopularniejsze języki w jakich są wykonywane napisy to: angielski, łacina, arabski oraz francuski.
  • kwiaty lotosu – oznaczają czystość myśli oraz duszy, są symbolem piękna, atrakcyjności oraz duchowości. Kwiat lotosu zazwyczaj jest wykonywany w klasycznej czerni, czasem występuje z kolorowymi akcentami.
  • ptaki – w sztuce tatuowania mogą symbolizować mądrość, optymizm, lojalność oraz wartości rodzinne. Najczęściej możemy zobaczyć na kobiecym ciele kolibry, jaskółki, papugi oraz sowy.
  • kwiaty – symbolizują piękno, wdzięk, urok oraz tajemniczość. Najczęściej zobrazowane są za pomocą róży, piwonii, słonecznika oraz sakuri.
  • serce – głównie wykonywane jest w wersji monochromatycznej, jak i w kolorze. Bez względu na obszar w żadnym stopniu nie traci na swojej niezwykłej wartości i głębi.

Czy tatuaż na piersiach boli?

 Osoby z niskim progiem bólu z pewnością nie będą podczas wykonywania sesji zachwycone danymi odczuciami. Skóra na piersiach jest niezwykle cienka i bardzo wrażliwa, co jest niestety zdecydowanie mocniej odczuwalne. Poziomy bólu są naprawdę bardzo zróżnicowane, a dodatkowa doza nieprzyjemnych odczuć spowodowana jest znikomą ilością tkanki tłuszczowej. Jednak dla efektu końcowego, większość osób jest w stanie wytrzymać taki ból.

Jak się ubrać do robienia tatuażu między piersiami?

W tym wypadku warto ubrać luźne i lekkie ubrania, aby w żadnym stopniu nie utrudniały pracy tatuażysty, a po wykonanej sesji nie podrażniały danej okolicy. Najlepszym wyborem jest bluzka, koszula bądź sukienka z bardzo dużym dekoltem.

Tatuaż pod piersiami – inspiracje

Niebanalne i niezwykle pomysłowe tatuaże o wdzięcznej angielskiej nazwie „underboob tatoo”  są niezwykle popularne wśród kobiet. Bez wątpienia w rankingu najczęściej wykonywanych są mandale, skrzydła, koronka, wzór biżuteryjny, napis, pióro, motywy pionowe, wzory, motyle, sowy oraz znaki nieskończoności.

Najbardziej zmysłowe inspiracje

Zapierające dosłownie dech w piersiach i niezwykle pobudzające zmysły tatuaże to te, które wyglądają niezwykle seksownie i zmysłowo. Ciężko je wymienić w poszczególnych podpunktach, ponieważ zarówno nad biustem, jak i pod nim, czy też na nim potrafią zwrócić uwagę nie tylko męskich oczu, ale i damskich.

Czy można zrobić tatuaż na sutku?

Tatuaż na sutku w pierwotnym znaczeniu miał na celu poprawę wyglądu zrekonstruowanych piersi u kobiet, które musiały poddać się zabiegowi mastektomi. Do dnia dzisiejszego jest on wykonywany i tym samym pozwala na nowo poczuć się kobietom, które musiały przejść ten ciężki etap w swoim życiu. Pomimo walorów typowo rekonstrukcyjnych kobiety również poddają się mu pod względem wizualnym. Dążą do perfekcji i udoskonalają swoje ciało pod wieloma aspektami, w tym również tatuują sutki. Nadają im tym samym nie tylko głębi koloru, ale i wyrazistości.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł