Tatuaż na obojczyku – modne inspiracje

0
(0)

Tatuaż na obojczyku jest jedną z najbardziej popularnych form ze względu na jego dużą widoczność. Obojczyk jest mocną kością, która kształtem przypomina wygiętą literę S, uwypuklając tym samym górną część obręczy barkowej. Tatuaż w tym miejscu wygląda naprawdę zjawiskowo zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Pomijając aspekty estetyczne warto dodać fakt, iż stanowi on duży plus, ponieważ możemy go eksponować lub ukrywać w zależności od naszych preferencji.

Czy tatuaż na obojczyku bardzo boli?

Niestety w tej kwestii nie ma się co nadmiernie oszukiwać. Wykonanie tatuażu w tym miejscu jest bardzo bolesne, ponieważ posiadamy w tym obszarze znikomą ilość tkanki tłuszczowej. Oczywistym faktem jest, iż wszystko zależy od naszego progu bólu. Jedni będą odczuwać go bardziej, a inni mniej więc jest to kwestia niezwykle indywidualna. Wielu osobom wydaje się, że tatuuje się szyję, a nie obojczyk ze względu na dość inetnsywne wibracje podczas samego procesu tatuowania i nacisku igły.

Ile kosztuje tatuaż na obojczyku?

Koszty wykonania tatuażu są zależne od jego lokalizacji. Najbardziej zbliżone ceny w przypadku niewielkich rozmiarów (do kilku centymetrów) to wydatek rzędu ok. 100-300 zł. Większe formy to kwoty powyżej kilkuset złotych.

Tatuaż na obojczyku – kwiaty

Delikatny, kobiecy motyw jaki jest najczęściej wybierany na tatuaż na obojczyku to kwiaty. Jest to emblemat symbolizujący mądrość, piękno, miłość oraz siłę. Najpopularniejsze są zdobienia z kwiatem róży, lotosu, lawendy, orchidei, lilii, kwiatów wiśni oraz stokrotki.

Tatuaż na obojczyku – diament

Diamenty są jak wiadomo najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Symbolizują mądrość, prawdę, siłę oraz piękno. Mężczyźni tatuując sobie najpiękniejszy brylant podkreślają swoją męskość, siłę, odwagę oraz pewność siebie. Kobiety zaś pokazują swoją subtelność, delikatność oraz nieoszlifowane piękno.

Tatuaż na obojczyku – linia życia

Linia życia charakteryzująca się skaczącą kreską pulsometru jest bardzo częstym motywem wykorzystywanym na obojczyku. Interpretujemy ją najczęściej jako jeden z najcenniejszych z darów naszego istnienia. Tatuaż z linią życia symbolizuje miłość do życia lub drugiego człowieka. Bardzo często linia życia jest wytatuowana z sercem lub imieniem ukochanej osoby.

Tatuaż na obojczyku – serce

Serce jest symbolem miłości, którą czasami ciężko wyrazić własnymi słowami i można go pięknie wyeksponować na ciele. Najczęściej taka forma przekazu jest podkreśleniem ważnego momentu w życiu. Obrazuje miłość do ukochanej osoby, narodziny dziecka, datę ślubu lub śmierć bliskiej osoby.

Tatuaż na obojczyku – napis

Napisy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn stanowią element poetycki oraz dyskretny. Jego wzór może zostać wykonany specjalistyczną czcionką lub zostać przeniesiony poprzez użycie własnego pisma. W tej kwestii w rankingu najbardziej popularnych są napisy w formie cytatu, daty urodzin, imion bądź grupy krwi. Mogą zostać wykonane w dowolnym języku oraz kolorze.

Cytaty na tatuażu na obojczyku

Cytat w dosłownym słowa tego znaczeniu nazywamy przytoczeniem dowolnego fragmentu z utworu literackiego, muzycznego bądź czyichś słów. Poniżej przedstawiamy przykładowe cytaty na napis pod obojczykiem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

  • „Neper Lose Hope” – Nigdy nie trać nadziei
  • „Follow your heart” – Idź za głosem serca
  • “ Love yourself” – Kochaj siebie
  • “La vie est belle” – Życie jest piękne.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł