Stroje kąpielowe z wysokim stanem – dla kogo ?

0
(0)

Na wakacyjny relaks nad morzem czy weekendowy wypad na basen niezbędny jest strój kąpielowy. Aby czuć się w nim komfortowo ważne jest, by zadbać nie tylko o jego ciekawy wzór, ale także odpowiedni krój. Niektórzy dobrze czują się w odkrytym, brazylijskim bikini. Inni będą woleli nieco bardziej zakryte fasony. Szalenie modne niezależnie od figury w ostatnich czasach są elementy garderoby z wysokim stanem. Spodnie, spódnice o takim kroju goszczą w naszych szafach na co dzień, więc nic dziwnego, że chętnie decydujemy się właśnie na wysoki stan także jeśli chodzi o strój kąpielowy. W wielu wypadkach pozwala on nam także pewne niedoskonałości. Choć krój ten jest bardzo uniwersalny, to będzie szczególnie wskazany w kilku wypadkach. 

Stroje kąpielowe z wysokim stanem dla figury w kształcie ,,I”.

Stroje kąpielowe z wysokim stanem okażą się niezwykle pomocne dla posiadaczek figury w kształcie ,, I “. Czasem nazywana jest ona także kształtem kolumny. W tym wypadku biodra i ramiona są podobnej szerokości. Aby uwydatnić kobbiece kształty dobrze w takiej sytuacji podkreślić talię, co świetnie zrobią właśnie majtki z wysokim stanem. Dodatkowo dobrze dobrany biustonosz z lekkim efektem push- up w razie potrzeby dopełni całość i sprawi, że figura nabierze krągłości. 

Stroje kąpielowe z wysokim stanem przy figurze gruszki.

Stroje kąpielowe z wysokim stanem to też świetna opcja dla pań z figurą gruszki. Okrąglejszy dół często wiąże się z lekką oponką na dole brzucha. Choć nie powinna ona nigdy być powodem do wstydu, to wiemy, że znajdzie się wiele z was, które zechcą ukryć choć lekko fakt jej posiadania. W takim wypadku majtki z wysokim stanem będą zbawieniem. Jeśli dodatkowo wybierzemy stanik z choć lekkim efektem push- up to nasza figura gruszki może lekko zmienić się optycznie w pożądaną przez wszystkich gruszkę. 

Stroje kąpielowe a figura odwróconego rożka. 

Figura odwróconego rożka to taki typ figury, w którym ramiona są dużo szersze od bioder. W takim wypadku stroje kąpielowe z wysokim stanem będą szczególnie wskazane. Góra kostiumu powinna być możliwie jak najbardziej gładka. Majtki kolei powinny mieć stan wysoko a materiał powinien być pomarszczony czy przyozdobiony różnego rodzaju falbanami. Taki masywny dół zrównoważy szerokie ramiona i zbliży figurę do klepsydry. 

Stroje kąpielowe z wysokim stanem aby zamaskować niedoskonałości.

Stroje kąpielowe z wysokim stanem to także wybawienie dla pań, które mają coś do  ukrycia nie tylko, jeśli chodzi o figurę. Zakryte majtki przysłonią cellulit czy rozstępy, które często blokują kobiety przed rozebraniem się na plaży. To także idealny sposób na ukrycie choćby blizny po operacji cesarskiego cięcia. 

Jak dobierać stroje kąpielowe z wysokim stanem do sylwetki?

Aby stroje kąpielowe z wysokim stanem oprócz efektów wizualnych spełniały także swoje zadanie muszą być odpowiednio dobrane pod jego kątem. Zależnie od tego, czego od nich oczekujemy musimy kierować się kilkoma czynnikami:

  1. Wzór i kolor- jeśli chcemy optycznie wyszczuplić dół, to decydujmy się na modele o ciemnych kolorach i gładkim fasonie. Jeśli chcemy nadać mu trochę objętości, to zrobimy to jaśniejszymi kolorami i marszczeniem bądź falbanami na materiale. 
  2. Wycięcie- zabudowane modele majtek powinny pozostać dla pań o długich nogach. Kobiety o krótszych nogach powinny wybierać raczej modele o jak największym wycięciu na nogach. 
  3. Podkreślenie talii- kobiety o naturalnie słabo podkreślonej talii nie powinny raczej decydować się na zupełnie jednolite i gładkie fasony. Lekki pasek wokół talii na pewno podkreśli wcięcie.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł