Sinsay – wyjątkowa, polska sieć odzieżowa

0
(0)

Marka sklepów odzieżowych Sinsay działa na polskim i europejskim rynku od 2013 roku, będąc już niemal kultową częścią polskiego przedsiębiorstwa odzieżowego LPP. Na chwilę obecną liczy ponad 743 sklepy, z czego aż 277 działa stacjonarnie w Polsce. Co wpływa na fenomen i popularności tej marki? Sprawdzamy!

Co warto wiedzieć o sieci Sinsay?

Kluczem do sukcesu odzieży produkowanej dla marki Sinsay jest zdecydowana konsekwencja z jaką brand ten łączy jakość, wygodę i tzw. modę uliczną. W asortymencie sklepów znaleźć można wszystko to, co dobrze wpisuje się w aktualne trendy i jednocześnie świetnie wygląda do różnych okazji. Oferta sklepów obejmuje osobne linie dla nastolatków, kobiet, mężczyzn, ale i specjalne produkty i akcesoria dla dzieci i przyszłych mam. Ciekawym dodatkiem, który pozwala na kompleksowe zakupy jest też szerokie dział z kosmetykami do makijażu i pielęgnacji ciała oraz z elementami wyposażenia wnętrz.

W sklepach Sinsay regularnie można trafić na ciekawe zniżki i rabaty:

  • Okazjonalne – organizowane np. podczas wyprzedaży świątecznych, sylwestrowych czy na przełomie różnych pór roku, nie pomijając też Black Friday czy Cyber Monday. Po zniżki warto też zerkać w okresie szczególnie dużych w naszym kraju wydarzeń jak np. początek roku szkolnego (rabaty na ubrania i akcesoria szkolne dla dzieci) czy majówka (pierwsze wiosenne wyjazdy pikniki, grille).
  • Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej sklepu Sinsay dobrze jest wypatrywać umieszczanych pod poszczególnymi kategoriami odzieżowymi kodów rabatowych. Są one przeznaczone nie tylko dla nowych, ale i stałych klientów, a pozwalają zaoszczędzić na zakupach nawet kilkadziesiąt złotych.

Sklep internetowy to sześć głównych kategorii produktów:

  • Nowości – tu znajdziemy wszystko to, co w ofercie marki pojawiło się ostatnich dniach. Klasyczne „świeżynki” i nowe inspiracje
  • Kobieta – z dodatkowym podziałem na ubrania, buty i dodatki, bieliznę, akcesoria kosmetyczne i poszczególne kolekcje tak, by łatwiej było znaleźć konkretne produkty
  • Mężczyzna – odzież, obuwie, bielizna
  • Dziecko – w tym dziale ubrania posegregowano zależnie od wzrostu dziecka, co w wyjątkowy sposób skraca zakupy!
  • Niemowlę – osobno rzeczy dla chłopców i dziewczynek
  • Dom – akcesoria, dodatki, dekoracje

Gdzie poza Polską znajdziemy sklepy marki? Przede wszystkim w Bułgarii, Czechach, Niemczech, Estonii, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, we Włoszech, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, ale i w Rumunii, Słowenii, Ukrainie i Słowacji.

Popularność sieci w połączeniu z modną odzieżą i dobrą jakością sprawia, że Sinsay dynamicznie się rozwija, poszerzając zakres swojej oferty o coraz to nowsze produkty.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł