Seks pod prysznicem: sprawdzone pozycje i ciekawostki

4,3
(3)

W poszukiwaniu ciekawych, domowych miejsc, które mogą urozmaicić zbliżenie między partnerami, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na seks pod prysznicem. Mała powierzchnia kabiny, ciepła woda, muzyka w tle – to tworzy dobry nastrój i zachęca do wspólnej zabawy!

Jakie pozycje na seks pod prysznicem?

Kluczem do miłego przeżywania i wspominania seksu pod prysznicem jest znalezienie odpowiedniej do niego pozycji. Wbrew pierwszemu mniemaniu, wcale nie jest to takie proste, ponieważ niewielka przestrzeń większości kabin może skutecznie odebrać radość ze zbliżenia i doprowadzić do kontuzji!

  1. Klasyka i TOP 1 wśród pozycji: kobieta opiera się dłońmi o kafelki w kabinie, mężczyzna stoi za nią. Będzie wygodnie, seksownie i z dużym polem do popisu jeśli chodzi o pieszczoty.
  2. Na siedząco – wystarczy taborek wsunięty do kabiny i gotowe! Mężczyzna siada na taborecie, a kobieta na swoim partnerze. W tej konstelacji można wykorzystać zarówno pozycję siedzenia od tyłu, jak i okrakiem (od przodu)
  3. W oparciu kobiety plecami o ścianę – typowa pozycja na stojąco. Tu zwracamy uwagę na to, by wcześniej ocieplić kafle strumieniem gorącej wody, tak by zimno nie odebrało przyjemności ze stosunku. Odmienną wariacją jest w tej samej pozycji uniesienie bioder kobiety do góry tak, by to partner w całości ją podtrzymywał – ze statystyk wynika, że takie zbliżenie należy do najbardziej lubianych przez kobiet, ale może sprawiać trudności wtedy, gdy partner ma kłopot z kondycją (wymaga siły) lub z utrzymaniem równowagi
  4. Na pieska – polecana w większych kabinach prysznicowych. W tym przypadku każdy z kochanków będzie musiał klęknąć na kolanach, dlatego warto wcześniej wrzucić pod prysznic miękką matę antypoślizgową (ograniczy ryzyko siniaków!)
  5. Pozycja na precla – jej atutem jest dobra stabilizacja i niecodzienne doznania, a wadą konieczność przyklęknięcia na jedno kolano przez każdego z partnerów. Tu również, podobnie jak wyżej, sprawdzi się postawienie na antypoślizgową matę. Alternatywą dla „precla” jest także ustawienie się tradycyjnie, na klęczkach, przodem do partnera.
  6. Pozycja z silnym partnerem – bez podparcia o ścianę, chociaż jeśli drugiej stronie to nie przeszkadza, można się nią oczywiście „posiłkować”. Partner unosi kobietę na wysokości bioder, ona obejmuje go ramionami, odrywając stopy od podłoża i oplatając nimi partnera.
  7. Na siedząco – wygodnie, naprzeciwko siebie, z szeroki rozsunięty na boki nogami, które obejmują biodra mężczyzny w środku. Ciekawym doznaniem tej pozycji jest szczytowanie podczas wykonywania praktycznie wyłącznie ruchów kołyszących.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,3 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł