KIM JEST Ola Szwed? WIEK, mąż, dzieci

SONY DSC
0
(0)

Są ludzie, którzy każdego dnia udowadniają nam, że nie ma żadnych barier. Trudności je motywują, stereotypy nie zajmują im głowy, po prostu robią swoje. Do takich osób z pewnością należy Ola Szwed. Swoją karierę rozpoczęła już w latach 90, występując z zespołem piosenkarki Majki Jeżowskiej oraz grając Elizę w kultowym polskim serialu „Rodzina zastępcza”. Aleksandra z powodu swojego koloru skóry nieraz była ofiarą rasizmu i uprzedzeń jednak zawsze wychodziła obronną ręką dzięki pewności siebie i przekonaniu, że zasługuje na dobre i równe traktowanie. 

Ola Szwed – dzieci.

Piosenkarka zdecydowała się na dzieci stosunkowo wcześnie w porównaniu do innych gwiazd showbiznesu, które rzadko decydują się na potomstwo w środku swoich dwudziestych lat. Pierwsze dziecko, czyli syna Borysa urodziła w 2015 roku. Na drugie zdecydowała się 6 lat później. Dociekliwi fani próbowali odgadnąć jakie imię posiada druga pociecha, jednak Ola Szwed do tej pory nie zdradziła tej tajemnicy. Aktorka nie ukrywa, że rozpoczęcie kariery w wieku 5 lat bardzo wpłynęło na jej życie i pragnie swoim dzieciom zapewnić to, czego sama nie miała – prywatności. Z tego też powodu nie pokazuje twarzy swoich dzieci ani nie udziela wywiadów na ich temat, stara się chronić swoją rodzinę jak tylko może. 

Ola Szwed – Instagram.

Aktorkę z czystym sumieniem możemy nazwać również influencerką, ponieważ posiada konto na instagramie z zasięgami rzędu 123 tysięcy obserwujących. Jednak jej aktywność na portalach społecznościowych jest raczej dodatkiem do kariery niż sposobem na jej budowanie. Ola Szwed lubi pokazywać swoim fallowersom zdjecia zza kulis swoich projektów filmowych, naturalistyczne fotki z domowego zacisza, sportowych aktywności. Rzadko znajdziemy tu opłacane kampanie reklamowe. Aktorka szanuje też swoje zdrowie psychiczne i czasem robi sobie cyberdetoks, czyli na jakiś czas rezygnuje z aktywności w sieci. Jest to nie tylko dobrym sposobem na ładowanie baterii i zdjęcie pewnej presji z siebie przed spełnianiem cudzych oczekiwań i ciągłym wrzucaniem contentu do internetu. 

Ola Szwed – mąż.

Zawirowania w życiu prywatnym aktorki śledziła cała Polska. Przez długi czas w świadomości Polaków funkcjonowała jako ta sympatyczna mała dziewczynka z „Rodziny zastępczej”. Każda informacja o zmianach w jej życiu polaryzowała jej fanów i media. W 2007 roku, gdy miała zaledwie 17 lat, gazety rozpisywały się o relacji z Maciejem Duchem. Rok później łączono aktorkę z synem kolegi po fachu – Robertem Stockingerem. Kolejnym medialnym związkiem była relacja z Baronem jednak i ona okazała się błędem młodości. Prawdziwe szczęście Ola Szwed znalazła w objęciach sportowca Krzysztofa Białkowskiego. Pływak, koszykarz i trener personalny jest partnerem aktorki od 2013 roku, mają dwójkę dzieci a prawie każde ich wspólne zdjęcie, nawet te zrobiony z ukrycia w restauracji przez paparazzo, ukazują szczęście pary.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł