Lilou – wyjątkowa biżuteria dla ludzi, którzy cieszą się życiem!

5
(1)

Marka biżuteryjna Lilou powstała z myślą o odzwierciedlaniu najpiękniejszych, ludzkich emocji. Jej projektanci dbają o każdy detal tworzonych naszyjników, kolczyków i bransoletek tak, by były one unikatowe, wyróżniając się klasycznym pięknem, formą cieszącą oko i sposobem wyrażania radości poprzez to, czym ozdabiamy swoje ciało na co dzień. Tu nie ma przypadków!

Niepowtarzalna biżuteria Lilou

Twórczynią i jednocześnie właścicielką całej marki, od której zaczęła się ta niezwykła historia, jest Magdalena Mousson-Lestang, która pierwszą biżuterię tworzyła dla najbliższych. Jej celem i misją było niesienie bliskim uśmiechu, wywoływanie zachwytu i personalizowanie biżuterii tak, by zdawała się być wprost stworzoną dla konkretnej osoby. Z czasem jej idea personalizowania produktów zaczęła zyskiwać coraz większą liczbę fanów i tak przerodziła się w cenioną dziś w Polsce markę. Po wyjątkowe zawieszki z grawerem zaczęły sięgać popularne redaktorki pism modowych, a później gwiazdy, szerząc tym samym renomę Lilou i zyskując dla marki coraz więcej klientów.

  • Pierwszy sklep online pojawił się w 2008 roku i od razu zyskał mnóstwo klientek
  • W 2009 Mousson-Lestang stworzyła elegancki, biżuteryjny butik mieszczący się przy ul. Mokotowskiej w Warszawie i z miejsca zaczęły się do niego ustawiać długie kolejki.
  • Tego samego roku prestiżowy Magazyn Glamour uznał ją za jedną z najbardziej utalentowanych kobiet biznesu i wyróżnił nagrodą „Kobieta Roku”
  • Wyjście marki na świat miało miejsce w roku 2012 i od razu z dużym przytupem otworzono tu butik w Paryżu, pod modnym adresem na bulwarze Saint Germain.

Dzisiaj marka może się pochwalić aż 39 butikami, z czego większość znajduje się w Polsce, dwa w Niemczech i jeden właśnie we wspomnianej wyżej Francji. Sam zaś sklep internetowych obsługiwany jest w sześciu językach i realizuje wysyłki w najdalsze rejony naszego globu.

Cechy marki

  • Unikatowość i niepowtarzalność biżuterii – każdy model zastrzegany jest w urzędzie patentowym!
  • Dopracowanie detali w profesjonalnych atelier, które znajdują się w każdym z butików i w których na miejscu można dokonać skonfigurowania biżuterii pod życzenie klientów
  • Możliwość personalizowania biżuterii poprzez jej grawerowanie, a więc nanoszenie osobistego, wybranego dla siebie czy szczególnej dla nas osoby napisu czy wzoru.

Warto wiedzieć, że do gwiazd i znanych osobistości noszących na co dzień biżuterię tworzoną w atelier marki należą m.in. Halle Berry i Sandra Bullock, Eva Longoria, Alicia Keys czy Christina Aguilera. W Polsce cenią ją m.in. Iga Świątek, Agnieszka Radwańska czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł