Komu pasują kwadratowe paznokcie?

0
(0)

Odpowiedni dobór kształtu, długości i koloru paznokci, potrafi podkreślić lub zaszkodzić urodzie kobiety prawie tak samo, jak wybór fryzury. Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Ostatnim krzykiem mody są kwadratowe paznokcie, jednak czy pasują każdemu?

Nie ma większego wroga dla kobiety niż wybór – nie jest w końcu łatwo się połapać w tym gąszczu trendów. Gdyby był dostępny tylko jeden wzór – ah, jakież byłoby to ułatwienie! W końcu inne kobiety również byłyby skazane na to samo i żadna nie musiałaby się przejmować popełnieniem gafy. Nie ma tak łatwo, o co przemysł beauty i firmy kosmetyczne już skrzętnie zadbały. Kwadratowe paznokcie, zaokrąglone, o kształcie migdałów. Jak  wybrać? Sposób jest zawsze taki sam w każdym aspekcie kobiecej urody – próbować. W końcu nie od razu dobrałyśmy idealną fryzurę, prawda? Przez ile nieudanych kolorów i cięć musiałyśmy przejść, by wreszcie się sobie spodobać. Nie inaczej jest z paznokciami. Możemy próbować kształtu migdału, krótkich, długich, naturalnych. Nic nas już dzisiaj, w erze akryli i przenośnych lamp utwardzających – nie ogranicza. Próbujmy i jeszcze raz próbujmy. Nawet jeśli kwadratowe paznokcie się nam nie spodobają – w koncu szybko odrosną.

Moc kolorów.

Patrząc na uginające się od lakierów półki w drogeriach kosmetycznych, można mieć wrażenie, że odcieni do paznokci znajdziemy dziś więcej niż kolorów farb do malowania ścian. Mało tego, możemy z łatwością zmieszać kolory i stworzyć nasz oryginalny i wymarzony kolor samodzielnie. Możemy zamienić go w szlachetny matów poprzez specjalne bezbarwne lakiery. Możemy dodać blasku karnawałowymi brokatami, neonowymi odblaskami, pięknymi cyrkoniami czy zabawnymi naklejkami. Dzięki temu bez względu na to czy nasza koleżanka też będzie mieć np. kwadratowe paznokcie, będziemy sięod niej odróżniać.

Paznokcie jako dodatek do outfitu.

Paznokcie są szalenie ważnym elementem ubioru. To na nie w końcu patrzymy przy pierwszym podaniu sobie ręki. Są cały czas odsłonięte, wyeksponowane w pracy, w szkole, na zewnątrz, na randce. Przecież nie ukryjemy ich pod stołem. Nawet jeśli będziemy próbować je zakryć, ściągnie to tylko więcej uwagi. Dużo łatwiej zatem o nie zadbać, niż cały czas się martwić, że nas szpecą. Kwadratowy kształt paznokci to doskonały sposób na podkreślenie, że znamy najnowsze trendy i dbamy o nasz wygląd. Jeśli opiłujemy płytkę, tak by nadać im ostrzejszych krawędzi z czego mogą nam wyjść kwadratowe paznokcie, zamiast je polerować na półkola, doda to lekko drapieżnego sznytu naszym delikatnym kobiecym dłoniom. Nutka tajemniczości to coś, co panowie kochają. Będzie się zastanawiał, jaka w końcu jesteś – delikatną księżniczką, czy odważną królową. To rozbudzi jego apetyt na dalsze odkrywanie twoich sekretów.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł